Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyim szerint "mindenki"...

A nagyim szerint "mindenki" azért kedves velem, mert bejövök nekik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Ma felhozta a mamám, hogy az egyik szomszéd felesége azért utál engem, mert bejövök a férjének...Ezt abból szűrte le, hogy mikor az apukám meghalt, akkor ez a szomszéd odajött hozzám és megölelt, felajánlotta hogy amiben tud segít stb + mert "édesem"-nek szokott hívni. Amúgy nagyon közvetlen pasas, de 60 éves! 35 éves gyerekei vannak, meg amúgyis....Nem vagyok egy plázaribi, sőt van aki azt mondja slampos vagyok, szóval nem én vagyok a "nagypapák fantáziája".


Vagy egy ismerős bácsi aki 75 éves is elmúlt, ha átjön hozzánk születésnapot köszönteni vagy ilyesmi, akkor megütögeti a hátamat, vagy a kezemet megfogdossa, és ebből rögtön azt szűri le, hogy bejövök neki :D De fúúújjj...


Ez nekem annyira kellemetlen, mert olyan h*lye érzés, hogy azt gondolja azért kedves velem bárki is mert bejövök neki. Szerintem már kezd átesni a ló túlsó oldalára, hogy mindent kikezdésnek vesz. Ráadásul a nyugdíjas korosztályból válogat.


2011. márc. 31. 00:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy azt is gondolja, hogy ő is bejön a 75 évesnek, mert egyszer úgy köszönt neki telefonban hogy "puszi Erzsike". Erre rögtön azzal jött, hogy ha átjön hozzánk, és a közelébe jön a bácsi(mert már volt olyan hogy pl a mamám vérnyomását ő mérte meg) akkor ő nem lesz ijedős és arrébb fogja lökni ha kikezdene vele. Áhhh
2011. márc. 31. 00:32
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet, hogy a nagyid egy kicsit féltékeny? Minden esetre egy kicsit túl lihegi a dolgot.


Persze az is lehet, hogy téged félt, mert olyan csúnya és veszélyes a világ. (nem gúnyolódni akarok ne érts félre!) A generációk közötti értékrendek nagy mértékben különbözhetnek.


Egy ölelés meg egy kedves becenév még nem jelenti azt, hogy komolyabb szándékai lennének valakinek. Az biztos, hogy kedvel.

2011. márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mostani huszonévesek elég egyértelműen "bejövősen"viselkednek,főleg a jóval idősebb jómódú férfiakkal.Sajnos tudom miről beszélek,a férjemmel a szemem előtt szoktak kikezdeni.
2011. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Háhháá

Halálra röhögtem magam komolyan mire végigolvastam. Tudom nem poénnak írtad. De áh, amit nagyid csinál az egyszerűen komikus. De nézzük komolyan a dolgot.

Nyilván a nagymamád csak felfújta a dolgot, viszont azért van benne igazság. Egy fiatal, kedves, szép lánnyal sokkal kedvesebbek, előzékenyebbek a férfiak. Nem kell, hogy gyönyörű legyen a lány, hogy plázaribi legyen, vagy hogy 6 kiló smink meg cicoma legyen rajta, elég ha szép egy kicsit. És ne érezd magad emiatt rosszul. Különben sem jelenti azt, hogy bármit is akarnának tőled ezek a férfiak. egyszerűen csak egy kedves fiatal lányt látnak, akinek jólesik segíteni néha, kedvesnek lenni hozzá. de nem kell ebbe többet magyarázni. nyilván eddig nem kerültél olyan szituációba, ahol ez feltűnt volna neked, de ez nagyon általános dolog. Én most kezdtem el dolgozni egy áruházban, rengeteg munkatársam van, főként férfiak és hihetetlen, hogy néha milyen segítőkészek. Sokkal segítőkészebbek, mint más munkatársakkal, akik velem egyidőben jöttek, de férfiak, vagy más női munkatársakkal, akik kevésbé csinosak.

19/L

2011. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok olyan kikezdős...Sőt kb mindenkivel elég hideg vagyok, arról nem is beszélve hogy ránézésre még a 60 éves is a nagyapám lehetne. Még a gyerekeit is idősnek tartanám magamhoz.
2011. márc. 31. 00:44
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

00:43-as vagyok

Nem kell, hogy kikezdős legyél. Én se adtam rá soha okot, hogy így viselkedjenek velem, csak általában kedves vagyok hozzájuk. Nem kell semmi extrára vagy rosszra gondolni, egy mosoly, ha találkozunk, néha dumálok velük, kicsit poénkodunk, de ennyi, tök ugyanúgy viselkedek velük, mint bármelyik női munkatárssal. Van egy negyvenvalahány éves kollégám, ő állandóan becézget "Na mi van muci" "Gyere ide anyukám", de mindemellett tudom, hogy van barátnője, akit emlegetni is szokott néha, szal tuti nem akar semmit tőlem. Az ilyen dolgokat el kell könyvelni magunkban, úgy mint a női lét előnyei. Nő vagy, szép és ezért szívesen segítenek a pasik. nem kell hátsószándékot keresgetni. örülj, hogy segítenek és kedvesek veled és kész. Szerintem ez az egész csak azóta idegesít téged, hogy a nagyid felhozta. Ne törődj vele.

2011. márc. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a nagymamák már csak ilyenek, tudnak olyat mondani amin nem tudod hogy sírj vagy nevess :D az én nagymamámnak az az állandó szövege a barátomról hogy: ne higgyél neki!!!! de azt még sose mondta ki hogy mit ne higgyek :)

csak mosolyogj és mondd hogy: oké mami!

20L


ui.: lehet nem egyértelmű, arra gondol a mamám hogy azt nem szabad elhinni, hogy ha rá akarna beszélni a barátom a szexre, hogy majd utána elvesz feleségül :D

2011. márc. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg felfújja a nagyanyád a dolgot.

Az említett papik bizonyára szimpatizálnak veled, mert egy kedves, aranyos, védtelen kislány vagy, és feléleszted bennük atyai ösztöneiket. Nincs ebben semmi rossz, a pasik igen kis százaléka akar 60 éven felül huszonévesekkel hetyegni:) Nem hinném, hogy hátsó szándékaik lennének.

A mamád meg tudat alatt inkább reménykedik, hogy érte is epednek még a férfiak, akkor is, ha nem kellene neki az a férfi. Simogatja a női hiúságát..

Egyébként úgy veszem észre az idősebbek hajlamosak az udvariasságot összekeverni az udvarlással, legalábbis én is össze voltam már párosítva minden erre járóval, aki szépen mondta a nevemet..:)

2011. márc. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

"zt abból szűrte le, hogy mikor az apukám meghalt, akkor ez a szomszéd odajött hozzám és megölelt, felajánlotta hogy amiben tud segít stb + mert "édesem"-nek szokott hívni. "


nagyinak ideje lenne otthonba menni! pontozzatok le, nem érdekel!

2011. márc. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!