Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Ti járnátok...

Férfiak, fiúk! Ti járnátok egy munkanélküli lánnyal, nővel?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne hogy nincs munkája. Nem tinikre és tanulókra gondoltam!
2011. aug. 29. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Persze! Nem a munkája miatt fogok járni valakivel.
2011. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Hja! És 31/f
2011. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen,főleg,hogy én is munkanélküli vagyok.
2011. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
Én nem. Jól keresek, de soha nem tartanék el egy nőt. Az nem zavar ha keveset keres, de dolgozzon. Vagy legyen nyomós oka hogy miért nem dolgozik. A "nem találok" az nem elég.
2011. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
95%
Igen.
2011. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Én ugyan nő vagyok, de 1,5 éve van párom, és amikor megismertem ő volt munkanélküli,már dolgozik, közben fordult a kocka és én lettem munkanélküli már 6 hónapja, és továbbra is 1 párt alkotunk. Miután egyikünk sem az anyagiakra ment, ezért simán "járunk".29N
2011. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem mindegy hogy valami nyomós ok miatt nem dolgozik (betegség, ilyesmi), vagy mert szimplán büdös neki a munka. Egy nőnek kell annyi önbecsülés hogy sikert és önállóságot akarjon a tisztán tartott lakáson kívül is, és egy férfinak is kell annyi hogy ilyen nőnél alább ne adja.
2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

A párom 3 éve nem dolgozik,és boldog vagyok vele.Amíg én dolgozom,addig ő otthon szépen kitakarít,és finomabbnál finomabb kajákkal,süteményekkel vár.Bár szeretne dolgozni,de ő tényleg nem kap melót(nem tud angolul) Ezért nem is várok el mást tőle csak azt hogy legyen étel,és tanulja a nyelvet.Ha úgy érzi elég jól megy neki,akkor majd elmegy dolgozni..Én örülök,hogy támogathatom,segíthetek neki..

31/F

2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

Ez sok mindentől függ. Mióta munkanélküli, mennyire képzett, tanul-e, hogy jobb legyen, mennyire akar dolgozni...a "10 éve itthon ülök mert nem találok munkát" típus nem kéne.


28F

2011. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem ez a fő szempont.


Sok oka lehet annak, miért és hogyan van valaki munka nélkül, mint ahogyan lehet övé a világ legjobban kereső állása is, akkor sem biztos, hogy szeretném a páromnak őt.

2011. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!