Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom még a barátom?

Barátom még a barátom?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a legjobb barátomat úgy tűnik, hogy elveszítettem a barátnője miatt. Az a lány nem engedi fel soha MSN-re (legalábbis azóta alig van fent).

Napjában többször is hívom, hogy jöjjön, küldök neki több sms-t is, de semmi.

Pedig próbálom mindig megmagyarázni neki, hogy ne legyen már ilyen papucs.

Nekem megmondom őszintén, hogy nincs kedvem jópofizni a lánnyal, még ha úgy is hozza a sors, hogy találkozunk. Alig beszélek miatta a barátommal.

21f


2011. márc. 31. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát érdekes barátod van... sajnálom :/
2011. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

de egy paraszt az a lány,ilyet azért nem fer csinálni

mindenesetre te próbálkozol,írj neki egy emailt ezzel a problémával kapcsolatosan,és mond meg neki hogy az nem normális amit a barátnője művel és ne csodálkozzon majd hogy így el fogja veszíteni a haverjait.

2011. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

nekem is volt ilyen haverom, mondjuk annyira nem durvult el hogy a csaj nem engedte fel msn-re meg ilyenk.


ő maga döntött úgy hogy inkább a csajjal van/lesz mint velünk , hiába hívtuk akárhova nem jött... aztán egy idő után meguntuk hogy nem jön hiába hívjuk és már nem hívtuk .


aztán szakított a barátnőjével, és kb azota se beszéltünk már 1 éve , pedig a csaj előtt tök jóban voltunk meg minden .



amúgy ez a szivola jelenség :D



nézd meg ezt a részt :D arról van benne szó pnt.:D


[link]

2011. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy nem is a csaj tehet róla, hanem egyszerűen csak jobban elvan a srác a bnőjével mint veled?
2011. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de a "barátod" egy gyökér. Hogyha valakivel jóban vagyok, barátok vagyunk, akkor nem hagyom el akkor sem, ha lesz vkim. Igyekszek a barátoknak, meg a párkapcsolatnak is helyet szorítani a napjaimban, hogy egyiküket se hanyagoljam el, mert nekem fontosak nagyon. A barátok megmaradnak, de egy kapcsolat.... hát.. annak nem feltétlen örök szerelem a vége, a szakítás után meg majd lehet sírni, hogy jaj nem maradt barátom, mert lesz*rtam őket... A te barátod is így fog járni, ha nem változtat. Próbálj vele erről beszélni, de hagyd, neki kell aztán eldöntenie, hogy mi a fontos, te meg addig legyél másokkal. :)
2011. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért ne szálljunk el ennyire. Nem igazán szokásom a "nőket" védeni, de hasonló helyzetben vagyok.

Mióta együtt vagyunk vagyunk a párommal, szinte 0ra amortizálta a haverjaival való találkozást.

És nem miattam. Rájött, hogy mégsem neki való az a társaság aminek az jelenti a nagybetűs életet, hogy minden hétvégén seggrészegre isszák magukat valamelyik pubban.

Ő sem jár fel msnre, mert nincs kedve, se ideje. Régen a drágalátos WOWozás alatt volt fent, mióta megunta, nem jár fel (és még azelőtt megunta, hogy egyáltalán találkoztunk volna).


Többször mondtam már neki, hogy menjen ide-oda a sok hülyével, de nem akar. "Kinőtte" őket, már nem egyezik az életszemléletük.

A haveroknak nincs csajuk, folyton buliznak, kockulnak, némelyiknek mégcsak érettségije sincsen. Párom inkább tanul, dolgozik, fejleszti magát, készül a költözésre, gyerekvállalásra.


Ennél jobban nem tudom kifejteni, nem biztos hogy a csaj van a háttérben.

Engem is k.vázott már le az egyik részeg haver ugyanilyen okokból, amikor én vettem fel a párom telefonját (tudniillik éppen fürdött).


20/L

2011. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez baromság. Ha 21 éves vagy gondolom a haverod is ennyi körül lehet, akkor mi ez az msn mizéria??? Nem jobb élőben valahová beülni vagy tenni együtt valamit? És ha meg otthon van és ott a barátnője akkor meg mi a pic...sát csevegjen veled msn-en? Az írásodból úgy jön le mintha féltékeny lennél a lányra. Nem lehet hogy a féltékenység a fő problémád?
2011. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem a barátod,csak te hitted azt.Amint a mellékelt ábra mutatja.
2011. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ugyanmár én is néha unszolom a párom hogy menjen a haverokhoz,mert fontos a barátság megtartása, de sokszor simán nincs kedve hacsak nincs erre konkrét bizonyítékod nem biztos,hogy a csaj miatt nem akar veled találkozni, tudod egy idő után az emberek felnőnek dolgozni járnak, már nem akarnak bulizni, de legtöbbször családalapításnál szakadnak el egymástól a haverok mert simán már nincs idejük szórakozni
2011. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nálunk az volt a helyzet hogy én nem hiszem hoyg korlátoztam volna a barátomat ellenben ő nagyonis úgyhogy nem mentem sehova mert nem akartam megbántani :S ő néha néha eljárt de jobban szeretett velem programokat csinálni,most hoyg már elhidegültünk egymástól egyikőnknek sincs igazi barátja,

úgy gondolom hoyg kell hogy legyen az embernek egy kis "szabadsága",nem szabad minden energiát csak az egyik kapcsolatra fordítani a másikat is ápolgatni kell,

2011. ápr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!