Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség mit mondjak? Nincs...

Segítség mit mondjak? Nincs már pénzünk, de félek elmondani az igazságot?

Figyelt kérdés

Szóval anyunak még nem jött meg a Gyese és elvileg holnap küldik HA küldik. De általában 4-5-én szokták. Most perpill van 500 ft-unk+nekem talán 500. Mondta hogy ugye nekem van egy arany nyakláncom,azt beadhatnánk a zaciba hogy legyen valami kis pénzünk így hónap végén. De nekem azt ellopták a suliban,és azóta se mondtam el neki! Tiszta ideges vagyok,nem merem elmondani. Lenne még egy lehetőségünk hogy a bátyjától kölcsön kér,de az meg eléggé gáz hogy kölcsön kérünk.


Mit csináljak??? Nincs már semmi pénzük:( Segítsetek


2011. márc. 31. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem a te láncodat kéne beadni zaciba. Szóval mondd el neki kerek perec, hogy ellopták. Ezért nem szidhat le.
2011. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
menj el naponta öreg nénik kutyáját sétáltatni ,vagy vásárolj be nekik ,biztosan adnak pénzt.
2011. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
De jó nektek, nekem csak 100 forintom van már kb egy hete, meg a maradék krumplistészta a hűtőben és némi csirkemáj lesütve.. Fizetés meg még az ablakba...
2011. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a két db 500-as elég lesz keddig. Mondd anyudnak, hogy főzzön egy nagy fazék sárgaborsó főzeléket (ez kb 150 Ft) és vegyétek hozzá a legolcsóbb virslit (200Ft) Süssetek kenyeret vagy kiflit 1 kg lisztből (ez kb 1,5 kg lesz) és vegyetek két db kockamargarint és egy kígyóuborkát. (300Ft) a ramas kenyér uborkával nagyon fincsi. Még marad is egy kiló almára vagy egy tejre való pénz.
2011. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

5 emberre nem elég 6 napra 500 ft! :) Hogy lenne már elég...


amúgy ez a kutyasétáltatás nem vált be,már próbáltam.Nem adnak érte egy fillért sem...

2011. márc. 31. 20:47
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Hány éves vagy?

Takarító munkát max fél nap alatt lehet találni.

2011. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

A lóf*szt lehet takarító munkát találni fél nap alatt!!

Nekem 3 hónap alatt sem sikerült sem takarítói, sem gyári, semmi.

Ja, hogy túlképzett lennék az érettségimmel??

Vagy csak rossz országrészbe születtem.

2011. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 21.40.

Hol lehet találni takaritói melót fél nap alatt?Légyszi ird meg,mert rajtam kivül még sok százan azt sem találnak hónapok óta.Nem tudom honnan vetted ezt az infót.

Nincs apuka akinek lehetne szólni,hogy mozduljon meg anyagilag?Vagy gyerektartás?

2011. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
De abszolút nincs semmi tartós kajátok otthon? Liszt, olaj, búzadara, semmi?
2011. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lángos, tócsi (lapcsánka), krumplis tészta, főtt tészta ezzel-azzal.Fahéjas palacsinta, már persze, ha van olaj, tojás, de az még kitellik. Pár napot bármin ki lehet húzni. Apuka? Látogasd meg, ha nem ő is a gyest várja veletek :).
2011. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!