Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan érzés volt, mintha a...

Olyan érzés volt, mintha a családunkhoz tartozott volna, elveszítettem egy hülyeség miatt, most nehéz elmondani az igazságot neki? Help

Figyelt kérdés

Barátom és én 3 évig voltunk együtt. Szakítottam vele,mert akkoriban sok családi problémám volt,így jobbnak láttam ha szakítunk.Ezt a valódi okot nem mondtam el neki,hanem arra hivatkoztam hogy "mert csak egymás agyára megyünk" (ami valamilyen szinten igaz is volt!) Ill. a másik ok az volt,hogy kiderült hogy terhes vagyok(védekeztünk,mielőtt bárki is írná...)Csak annyit mondtam neki hogy nem jött még meg a menzeszem,és aggódok. Ő mondta,h bármi történjék is,mellettem lesz. Nem jött meg,de én azt "hazudtam" neki hogy végre megjött. A baba 2 hét múlva elment...(mondhatom azt hogy hál'istennek,mert 17 évesen nem lettem volna képes felnevelni egy gyereket,mikor még én is gyerek vagyok)

Egy suliba járunk még mindig. Mindennap látom,de nem beszélek vele már 1 éve. Nagyon hiányzik,még mindig szeretem. Most nagy nehezen sikerült megbeszélnem vele egy suli utáni találkozót,hogy beszéljük meg a dolgokat,de írtam neki h én nem nyomulni akarok vagy ilyesmi. Nagyon lekezelő most velem,alig ír. Holnap elszeretném neki mondani,hogy valójában terhes voltam,és családi gondjaim is voltak,ezért szakítottam vele. Nagyon félek. Nem tudom hogy vezessem rá a témára... vagy hogy kezdjem el. A terhességet hogy közöljem vele?


Segítsetek,köszönöm!

18L


2011. máj. 8. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy ne közöld vele.

Szerintem nagyon meg fog utálni, amiért eddig hazugságban élt.

Mi értelme most elmondani neki?

Gondolom vissza akarod kapni, de ez a legrosszabb módszer erre.

2011. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném,hogy "elveszítettem egy hülyeség miatt" alatt azt értem,hogy neki is kicsit feltűnő lehetett hogy hirtelen azt mondom 3 év után csak kisebb előzményekkel hogy hagyjuk,mert csak egymás agyára megyünk. Szeretett engem,s miután szakítottunk teljesen összetört. Szeretnék vele mindent megbeszélni,mert így mindkettőnknek rossz.
2011. máj. 8. 22:25
 3/15 A kérdező kommentje:
Az valamennyire igaz,hogy vissza akarom kapni. De szerintem joga van tudni... Én pedig egyszerűen képtelen vagyok ezt magamban tartani,utálok hazudni valakinek,akit szeretek.
2011. máj. 8. 22:26
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem lehettél terhes, az nem úgy van, hogy csak elmegy a gyerek, és nem mész orvoshoz, tehát ezt ne mond el neki, mert ha van egy kis esze is, ezt nem hiszi el.
2011. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál...eleve ő erősítette meg hogy terhes vagyok. Csak tudom hogy mi miatt szenvedtem..
2011. máj. 8. 22:30
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Hagyd békén szegény fiút, jobbat érdemel egy hazudozó barátnőnél.

Nem egészen értem, mi értelme volt hazudni neki.

Most viseld a következményeket.

2011. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
..és ki is kapartak?
2011. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A mai napig rám mosolyog,érzem hogy még lehet esélye annak hogy összejövünk. A barátomnak is eleve nehéz élete volt akkor,válás mindkettőnknél,alkoholista apuka,pénzügyi problémák stb. Nem akartam még ezzel is leterhelni. Inkább hazudtam neki... bár mondom,amit írtam hogy egymás agyára mentünk,az nem volt hazugság,mert valamilyen szinten tényleg csak marcangoltuk egymást.
2011. máj. 8. 22:35
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem kapartak ki,mert ez nem abortusz volt. Az más...
2011. máj. 8. 22:36
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
Kicsim! Ha elmegy egy gyerek, a petezsákot ki kell kaparni, mert gyulladást okozhat.
2011. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!