Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kikészít ez a nő!

Mit tegyek? Kikészít ez a nő!

Figyelt kérdés

A párommal 2 és fél éve vagyunk együtt,az anyukájával kb. 3-szor,ha találkoztam,de akkor nem tudta,hogy együtt vagyunk.Most az anyja ideköltözött a városba 2 hónapja,de engem már most megőrjít...

14 hetes terhes vagyok,de már most mondja,hogy majd Ő odaköltözik hozzánk,ha megszületik a pici,majd "segít" a névválasztásban,meg hogy miket kell majd venni.

A párom már nem is mondd neki semmit,régen is ilyen volt,Őt (a páromat) is az apja nevelte,mert a szülei elváltak 4 éves korában.De a nő komolyan mondom,hogy nem százas.Tegnap azzal állt elő,hogy nekem másfajta cipőket kell venni,mert a magassarkúak nem tesznek jót...Had döntsem már el én,hogy milyen cipőt hordok!

Bár legalább már normálisabb,mert amikor megtudta,hogy együtt vagyunk a fiával,megmondta nekem 15 perc ismeretség után,hogy szerinte én csak a párom pénzére pályázom! Én csak néztem...

Mit tegyek?

Félek,hogy ez később csak rosszabb lesz :S


2011. márc. 31. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen akinek az anyósa se nem százas se nem szereti. Abban viszont igaza van, hogy a hátadnak egyáltalán nem tesz jót a magassarkú. Az meg, hogy ő beleakar szólni a gyereknevelésbe azért van, mert az övét kihagyta, éppen ezért nem is hagynám, hogy beleszóljon. Ha eddig nem ment neki, akkor most se a másén próbálja. Magyarázd el neki szépne, hogy ez a "Ti" családotok, és hogy ez a TI babátok, ő pedig csak nagyi, nem anyukája a babának.
2011. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, h nem tartasz igényt a véleményére. Az én anyósom se 100as, én egyből közöltem vele, h mi a pálya, amikor eljött hozzánk dirigálni. Azóta befogja.

Esetleg kérdezd meg, h nincs-e lelkiismeret furdalása, amiért nem nevelte a gyerekét. Mindenesetre ne most akarja pótolni, amit elmulasztott.

2011. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még most állítsd le,mert később nem fogod tudni! Mondd meg neki kerek perec,hogy ezt ne vegye rossz néven,de neki is van egy saját élete,úgy alakíthatta,ahogy ő akarta,ez pedig a te életed,és ha majd kell a véleménye,akkor kikéred. Mert ha állandóan bele fog szólni mindenbe,akkor Te valószínűleg a párodnak fogsz panaszkodni,és köztetek lesz majd feszültség ő miatta!
2011. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
70%
15 perc ismerettség után ilyet mondani még mindig jobb, mint mondjuk alaposabb után. A cipőre (is) majd rájössz magad is! Egyenlőre segíteni akar-olyanban amiről neked egyenlőre fogalmad sincs-, ott van a közelben. Ebből még akár jó is kisülhet.:)
2011. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Tudod attol, hogy az Anyosodnak nem lehetett egy konnyu elete, talan nem kellene elitelni. Kizarni kilehet, de ne iteld el, hiszen nem ismered a multjat.

Most meg elvezni akarod azt, hogy onallo vagy, es tulsagosan felkavar az, amikor "beleszolnak" valamibe, vagy tanacsot akarnak adni, mivel Te ugy erzed, hogy mar felnott vagy!

Talan az Anyosod mar tapasztaltabb, s talan a segitsegedre is lehet, hiszen nem annyira gonosz es rossz, mivel a cipo viseleseben is igaza van, de majd akkor fog eszedbe jutni ez, amikor elerkezik az ido, es butykeid lesznek, viszeresek lesznek a labaid stb. es orvostol fogsz orvosig jarni, hogy segitsenek, mivel nem fogod birni a fajdalmat, de Te tudod.

Lehet, hogy eljon az ido, amikor jol jonne egy "Nagyi" a kozelbe, Akire ra lehetne bizni a picit, s Te kitudnal menni a paroddal es meg szorakozhatnal, vagy kitudnal kapcsolodni, hiszen erre is szukseged lesz.

En inkabb lehetoseget adnek Magamnak ahhoz, hogy jobban megismerjem ez azt asszonyt, hiszen meg Te is kerulhetsz hasonlo helyzetbe.

Tudod, ami kesik, az nem mullik!

2011. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a rossz szándék vezérli. Segíteni szeretne. A tanácsait meg lehet hallgatni, aztán majd eldöntitek mi az ami "használható". Ő sem ismer téged igazán és te sem őt. Idővel ha látja, hogy jó édesanya, feleség vagy már nem beszél rólad ilyen butaságokat. Tudom miről beszélek, nekünk is voltak fenntartásaink egymással szemben az Anyósommal. Most már megszerettük egymást, és kitűnő nagymama. Akitől sokszor kérek tanácsot. A magassarkú cipőt pedig te magad fogod mellőzni a terhesség vége felé és ha majd egy pici kisgyerekkel kell tartanod a lépést. :)
2011. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!