Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kikészít :@ Mit csináljak?

Anyám kikészít :@ Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jön (meg néha apám is) h miért gépezek ennyit. Basszus akkor mondják meg, hogy mit csináljak. Soha nem csinálunk semmit közösen (csak ha füvet kell nyírni vagy fát kell vágni...nagyon jó közös program mondhatom...) soha nem megyünk sehova, nem csinálunk semmit, nyaralni se voltunk még. Tényleg soha semmit. Még 1 szájbatekert ismerőshöz/rokonhoz se megyünk. Teljesen el vagyunk szigetelődve a többi embertől. Nem vagyunk se szegények, se gazdagok de azért valahová igazán elmehetnénk. Olyan helyre is ahol nem kell pénzt költeni. Régen még jártunk 1-2 jó ismerőshöz is de velük is szakadt a kapcsolat azért mert anyámék sose akartak menni. Ha meg én akarok elmenni a barátaimmal akkor csak 1-2 órát lehetek vagy ki se mehetek. Fäsz kivan hogy egész nap itthon kell ülni :@ (már bocsánat a kifejezésért de már ki vagyok akadva) ráadásul a hülye nagyanyámmal kell egy házban élnem aki állandóan nyavajog valamiért mert neki soha semmi nem jó (ebbe most ne menjünk bele, de ez tényleg így van mindenki így gondolja). 4km van köztem és 2 jó barátnőm között, ismétlem 4! és az egy kis falu..de anyám oda se enged, egyszer voltam ott akkor is csak kb másfél órára. Ha meg mondom anyámnak, hogy menni akarok valahova akkor az van h ne nyavajogjak már vagy hagyjam most őt. Mindig itt ülök majdnem egész nap a gép előtt mert egyszerűen nincs más amit lehetne csinálni. Alig jöhet ide valaki mert nagyanyámat idegesíti ha hangoskodunk :@ már marhára unom ezt az egészet. Ha tehetném nem is lennék itthon soha. Inkább lennék utcagyerek. Apa el is enged amikor itthon van de anya meg akkor is azt mondja, hogy nem. Simán elmondanám neki a véleményem csak nagyanyám már teljesen kikészíti. De nem veszi észre hogy velem cseszik ki...én fogom megszívni hogy sose járok sehova. Nem akarok én éjszaka is kint lenni de ez így nem jó hogy egész nap itthon ülök. Miért nem enged ha nem is csinálunk semmit? Jobb ha egész nap a gép előtt ülök? Ha ezt megkérdezném tőle tuti pofonb@szna szerintem (megint bocsánat a kifejezésért). Mit csináljak már hogy engedjen vagy menjünk?

14L


2011. aug. 4. 17:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még a munkához annyit hozzáfűznék, hogy segítek én, de könyörgöm...ne ez legyen már a közös programunk. Néha kikapcsolódni is kéne...
2011. aug. 4. 18:00
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

szia! szeretsz olvasni? ha beiratkoznál egy könyvtárba, televan jobbnál jobb könyvekkel, akkor félrevonulhatnál egy jó kis könyvvel, vagy engedhetnél egy illatos fürdőt, és ott is lehetne böngészgetni. Nekem is volt 2 hét semmittevéssel teli hetem, mert nem engedtek sehová, segítségből nemkértek, stb... Beiratkoztam és kivégeztem 17 romantikus regényt, és most állati jó érzés:) gazdagítja a lelked, tehát hasznos időtöltés.


másik dolog, ami szerintem hasznos, járj el futni, vagy edzőterembe, az ellen igazán nem lehet kifogása anyukádnak, de az tényleg jó volna ha eljárhatnál barátokkal/hoz, úgyhogy szerintem, ha apukád tényleg engedne, valahogy állítsd a pártodra. Ülj le vele beszélni, avasd a bizalmadba, ketten csak meggyőzitek édesanyádat.

Soxerencsét.:)

16/L

2011. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
60%
szard le öket egyik felüden be másikon ki énis igy csinálom.
2011. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utálok olvasni. Álmos leszek tőle. De azért köszi.
2011. aug. 4. 18:07
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja meg ha apától direkt kérdezem, hogy "APA elmehetek xy-hoz?" anyám egyből rávágja h nem! fúú attól aztán ki tudok készülni...rávenni meg sokszor nem tudja
2011. aug. 4. 18:09
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én nagymamám is ilyen. Azzal a különbséggel, hogy én pár évvel idősebb is vagyok. Nálunk is ez van, apu enged(mamámmal lakom) mamám is enged, csak mindig előtte egy sor veszekedés van, hogy minek megyek, meg kiabál, stb.Én sem nagyon járok el sehova, ahogyan te. Csak barátomhoz(mivel 75 km-re lakik) de azért is kiveri a hepajt,hogy minek megyek, nem illik, stb. Megértelek totál, mintha magamat hallanám. Ha gondolok dobok egy címet és beszélgethetünk. Ha szeretnéd.... Amúgy apuddal kéne tényleg beszélne....
2011. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Előttük nem beszélek csúnyán. de már magasról szärok rá..nyugodtan vágjon szájba. egész nyáron itt fogok ülni a gép előtt és nem fogok csinálni semmit. ennyi
2011. aug. 4. 18:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez.. Már én sem bírom...én voltam aki azt mondta, hogy címet ad
2011. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
írtam neked
2011. aug. 4. 18:14
 10/16 anonim ***** válasza:
csak az a baj, hogy azt a mailt nem használom....:S elfelejtettem a jelszavam andycica19@freemail.hu ez msn is---
2011. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!