Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellett volna elfogadnom...

Nem kellett volna elfogadnom a pénzt?

Figyelt kérdés
tegnap találkoztam a volt párommal akivel 3éve jártunk 2évet.van egy 1éves kisfiam akit egyedül nevelek.ő adott nekem 3000ft-ot hogy vegyek a picinek valamit belőle mert hogy ő úgy is szeretett volna valamit venni neki.először nem akartam elfogadni,de aztán a zsebemben kötött ki.most olyan rosszul érzem magam hogy azt a pénzt elraktam.szerintetek sem kellett volna? :-(
2011. ápr. 1. 07:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek vegyél belöle tényleg valamit.Ne legyen lelki ismeretfurdalásod.
2011. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy termeszetes, hiszen a gyermeknek adta ajandekba!
2011. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De olyan rossz hogy elfogadtam a pénztét.én soha nem voltam olyan hogy nekem vegyenek valamit,ha megyünk valahová akkor a belépőmet fizessék ki,ha eszek-iszok más állja.így a gyerekemmel kapcsolatban is így vagyok...:-)
2011. ápr. 1. 08:04
 4/14 anonim ***** válasza:
Valójában a szándék a fontos, ha ő örömmel adta a pénzt és nem kényszerből, akkor ne legyen lelkiismeret furdalásod, költsd a picire!
2011. ápr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem se legyen lelkiismeret furdalásod ezért. Nem te kérted azt a pénzt! Ő szeretett volna valamit adni a babának. Ez volt neki hirtelen a legcélszerűbb, hiszen te tudod mire van szüksége a picinek.

2011. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Nézd, ha én látogatóba megyek kicsi gyerekes ismeröseimhez, én is szoktam ajándékot vinni a babának. Szóval ez nem furcsa, meg semmi, biztosan a srác is ezt az "elvet" követte. De régen találkoztatok, sok minden történt azóta (hiszen neked már gyermeked van), talán egészen meg is változtatok. Férfi létére pedig még ennek ellenére is nehéz egy kisgyereknek ajándékot venni, hiszen fogalma sincs róla valószínűleg, hogy mire van szükségetek. Ha egy plüssmackót hozott volna, lelkiismeret-furdalásod lenne? Ez pontosan ugyanolyan (: Vegyél valamit a picinék, és kész (:
2011. ápr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi rossz nincs, főleg hogy rádtukmálta és nem te kérted, vagy hogy nem is akartad igazából elfogadni. Vegyél valamit a picinek és utána ha találkozol újra a sráccal meséld el neki hogy mit vettél és hogy tetszik-e a babának.
2011. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A rossz érzésed elmulasztására, valóban költsd a picire. Én is hasonlóan gondolkodom mint Te. Nekem is kellemetlen lett volna a dolog. Másképp jött volna ki, ha vesz valamit a fiadnak és azt adja neki oda, mint a pénzt Neked.
2011. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez annyira kis összeg, hogy még csak agyalni sem kell rajta. Vegyél valamit a gyereknek.
2011. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igaz, kis figyelmesség volt, inkább örülj hogy ilyen kedes volt a srác, a kicsi mewg biztos megérdemel valami kis játékot belőle :)
2011. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!