Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem sikerül?...

Mit tegyek, ha nem sikerül? És ráadásul a szüleim is erőltetik. Meg persze én is nagyon-nagyon vágyom a szerelemre?

Figyelt kérdés

18/L vagyok sztem átlagos szép lány vagyok, olyan, mint a többi ember. Vannak nálam szebbek okosabbak, humorosabb, vonzóbb lányok is, de vannak nálam rosszabbak is. Kinek mi jön be.

Nem volt még barátom, nem hiszem, h azért mert senkinek nem kellek, talán túl válogatós vagyok, nem tudom...

Mindenesetre nagyon vágyom a szerelemre, de egyszerűen nem tudok bulizni, ismerkedni, mert mindig közbejön vmi.

Itthon meg nyomatják 1000rel a szüleim, h miért nincs barátom, miért nem mozdulok ki, miért punnyadok itthon. Szinte már frusztrálnak:( Legszívesebben sírnék, de már csak azért sem sírok, azt mutatom, h minden rendben, mindig jó a kedvem. De belül felemészt, fáj és félelemmel tölt el, bezárkózom , begubózm és félek, h mi lesz ha nem kellek senkinek.

Pedig most is tetszik egy srác, ő nem ismer engem a suliban láttam meg, tipikus alfahím, de ő persze azt sem tudja , h létezem(éslégyszineírjátok,hlehet,htudja,merttuti,hnem).

Mit tegyek?? Segítsetek, kérlek...


2011. ápr. 1. 15:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Menj el a barátnőiddel buliba,görkorizni,bicózni a parkba
2011. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De hiába hívom a barátnőimet lemondják folyamatosan:(
2011. ápr. 1. 15:56
 3/25 anonim ***** válasza:
22%

Én irigylem hogy ilyen problémád van. Nekem ez simán megy. Akárkivel, akárhol, akármikor tudok kapcsolatot teremteni, nem vagyok szégyenlős, de rámenős se...


Szerintem ha te ilyen vagy, akkor nyugodnál meg, ha nem ilyen akarnál lenni mint pl én, hanem jól érezni magad úgy ahogy vagy. Akármit mondunk, nem fog menni szerintem, vagy csak erőltetetten, azt meg mindenki észreveszi.

2011. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
24%
Ja és amúgy egyidős vagyok veled, és lány.
2011. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Még mindig én vagyok... és még azt a gondolatomat osztanám meg veled, ahogy én se tudok csak úgy, olyan lenni mint te, te se leszel közvetlenebb, mert erre hajtasz...
2011. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Mész jövőre fősulira? Ott lesz egy csomó új barátnőd, ismerősöd, és egy rakás pasi aki mind ismerkedni akar és rengeteg buli ahova mindig mindenkit elhívnak.
2011. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De ha vágyom rá, mit tegyek? Próbálom elfogadni, de mondom még itthon is nyomatják nekem, h jó lenne ha már lenne barátom...
2011. ápr. 1. 16:02
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem megyek, mert 5 évfolyamos gimibe járok, jövőre érettségizem, utána sztem kimegyek külföldre... nem szeretnék itthon maradni
2011. ápr. 1. 16:03
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom egy érettségivel mire mész, de nem ez volt a kérdésed. Találj valami olyan hobbit ahol sok új ember van, pl. tánc vagy hasonlók.
2011. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen, nem ez volt a kérdés,de ha ennyire tudni akarod:kimegyek egy évre nyelvet tanulni, dolgozni egy kicsit kiszakadni az eddig megszokottból...
2011. ápr. 1. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!