Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom ennyire a szerele...

Miért vágyom ennyire a szerelemre?

Figyelt kérdés

Jó, lehet, hogy ez egy hülye kérdés. Az is lehet, hogy rossz helyre tettem, de már mind1.

Éjjel-nappal arról álmodozom, hogy ide meg oda megyünk a barátommal, csókolózunk. Szerintem még ehhez fiatal vagyok. 13 éves vagyok, erről kb. 11 éves korom óta álmodozom. Hány évesek mutatkozhatnak együtt úgy, hogy ne nézzék őket kis pisiseknek? Ti is álmodoztatok erről ilyen idősen?


2011. aug. 26. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Almodozni szabad, de még fiatal vagy egy kapcsolathoz.
2011. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy a párod mennyi idős... álmodozni tényleg szabad, de csak okosan!!! :))) és SOHA NE AZÉRT TEGYÉL VALAMIT, SOHA NE AZÉRT MENJ BELE VALAMIBE,MERT A TÖBBIEKTŐL EZT LÁTOD. Sokan csak szájhősek, mindent csak akkor tegyél, amikor TE úgy érzed, hogy eljött az ideje! Ne hagyd magad befolyásolni!
2011. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ://

15/L

2011. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok de én is még csak álmodozom!:D
2011. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

énis álmodozok még ilyenekről..15 évesen

13 évesen kezdtem én is álmodozni :D:D teljesen normális..:)

2011. aug. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!