Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az igazi szerelem...

Szerintetek az igazi szerelem visszatér az életetekbe?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 21:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Történt már ilyen veletek, hogy egy nagy szerelem hónapok vagy évek múlva visszatért hozzátok, pontosabban újra megtaláltátok egymást?
2011. ápr. 1. 21:36
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen. aztán úgy áll a dolog, h mégsem igazi az a szerelem.
2011. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon meglepődnék rajta.

Sajna nem lenne már olyan édes, sőt.

Ami fáj az örökre közénk ékelődik, ami szép azon most is mosolygok. Felkavarnak az emlékeink, szépek, és hiányzik.

De soha többé, aki egyszer bántott, annak többé nem adom meg a lehetőséget, pedig nála maradt a szívem-lelkem.

2011. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem létezik ilyen. Én is hasonlókon megyek keresztül most.

Én több mint 10 éve, tiniként jártam egy sráccal, nem túl sokáig. Jó ideig letojtuk a másikat, bár ő is én is tudtuk mi van a másikkal. Ő jött ment, igazi nagyvilági életet élt. Aztán a sors úgy hozta hogy tavaly nyáron kb 10 féle véletlen folytán összetalálkoztunk. Egy csodás napot töltöttünk együtt, de ő anyagi okokból úgy döntött jobb neki nélkülem. Én összejöttem egy sráccal, idegen városba költöztem, de nem érzem itt jól magam. Most ott áll a dolog hogy külföldön tartózkodik, rengeteget telefonálunk egymással, mert ösztönösen ráérzünk, hogy ha valami baja van a másiknak, és épp egyeztetjük mikorra foglaljon nekem repjegyet...

Szerintem ha két olyan ember van akik nagyon rá vannak hangolódva egymásra előbb utóbb úgyis együtt lesznek, nem lehet másképp. És ezekből lesz a nagy szerelem.

2011. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

1. vagyok. akkor kifejtem én is :)

10 éves ügy. 1. nagy szerelem volt 18 évesen. nem tartott sokáig. azóta éljük az életünket. ő tudott rólam, én meg nem mertem tudni róla, mert bármi is történt, nekem a részem maradt és fájt, h nincs mellettem. aztán most mit hozott a sors. hazaköltöztem a kisfiammal, szakítottam az apjával, ő pár héttel utánam költözött haza (egy kisvárosban nevelkedtünk). egyszerre szakítottunk, egymástól függetlenül persze. egyszerre jutottunk egymás eszébe, aztán ő volt az, aki kb 2 hónapja megkeresett. dumálgatunk néha, de ennyi. ha tényleg igazi szerelem lenne, akkor nem tökölt volna az elmúlt 2 hónapban. igen. össze vagyunk kötve, hiszek abban, h misztikus kapcsolat vn köztünk, de lezártam és elengedtem, így 10 év után. most úgy tűnik rendbehozható a dolog a kisfim apjával.

2011. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azóta hiszek a sorsszerűségben.

Mindig rosszkor jött, de valahogy mindig megtalált. Ez évekig így ment. Végül 8 éve házasok vagyunk és 2 gyerekünk született eddig :)


30/N

2011. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelem igen. Legalábbis néhányszor igen. De attól, hogy egy szerelmet igazinak hiszünk és néhányszor visszatért az életünkbe, még nem biztos, hogy igazi.
2011. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Soha ne mond soha, viszont várni rá energia és időpazarlás. A jövő sok meglepetést tartogat nekünk, olyanokat amikre nem számítunk...
2011. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Történt egy eset ismerősi körben, hogy a pár szakított majd szétment és érdekes módon 5 évre rá újra találkoztak, és összejöttek. Most boldog családban élnek.

2011. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bárcsak igaz lenne..
2015. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!