Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek mindig így történt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek mindig így történt? Nálatok is akkor jött egy szerelem, társ, ismeretség az életetekbe, mikor abszorút nem számítottatok rá?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha nem számítok rá, és mégse jön. :(
2009. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, így volt. Amikor görcsösen akartam, akkor nem ment és amikor majdnem feladtam már, akkor ismertem meg a férjemet. Nem tudom, hogy ez miért van így, de tényleg van abban valami, hogy akkor jön, mikor nem számítasz rá és ha nagyon akarod, akkor nem sikerül...
2009. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem szintén.


Még régebben volt egy olyan eset mikor nagyon akartam barátnőt azt bepróbálkoztam sok lánynál,egyikkel sem jött össze.Még egy ronda kövérrel sem:D


Azt teljesen feladtam a dolgot.


És kb.1 hétre rá.Ülök a padon a haverommal.Azt odajön beszélgetni hozzánk 2 formás,szép csaj.Azt elkezdenek beszélgetni velünk.Azt mondja az egyik hogy szimpi vok neki és szeretne találkozni velem holnap is.

És innen sínen volt a dolog.....

2009. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem így volt. Szerintem látszik az emberen, ha nagyon be akar vágódni, hogy felszedjen valakit, és az ilyen viselkedés elijeszti az ellenkező neműeket.
2009. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem kb ez mindig úgy történik, hogy amikor tényleg magamat helyezem az életem középpontjába, és kizárnék valamilyen szinten másokat, akkor valamiért pozitívabb vagyok az emberek szemében(sztem mondjuk azért, mert ha jól érzed magadat a bőrödben az maga sikerességet hoz általában), így aztán jobban is jönnek a bármilyen fajta emberi kapcsolatok az életemben.
2009. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút. Nagyon szerettem volna, hogy összejöjjön, de egy ideig szünet volt, majd megtaláltam életem szerelmét.
2009. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Páromra hosszú időn keresztül vártam,küzdöttem, egyszer majdnem össze is jött a dolog, aztán meggondolta magát...majd a kis pofontól(tudniillik beleéltem magam a dologba) sokkal másabb lettem, sokkal komolyabban kezdtem viselkedni, de nem mert változni akartam, hanem egyszerűen nem tudtam hülyéskedni se nagyon, és olyan rossz volt minden,most érzem hogy másabb lettem, és ezt a párom is mondta... (ez a változás 3 hónap alatt ment végbe). újra beszélgetni kezdtünk, de én már smemit nem vártam, lemondtam az egészről...aztán naponta folyamat találkozgattunk kettesben, és hopp :) együtt vagyunk, és remélem sokáig :) puszi mindenkinek :*
2009. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, akkor.

Volt már olyan is, hogy elhatároztam,csak velem egykorú fiúval fogok kezdeni (én ugyanis az idősebbeket szeretem) erre fel egy nálam idősebb fiút (nem sokkal idősebb) ismertem meg.

És most pedig eldöntöttem, nem akarok senkit se az életembe erre fel nem betoppant egy fiú?!

2013. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!