Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor toppant be a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor toppant be a szerelem az életetekbe? Mikor tényleg abszolut nem számítottál rá és nem akartad görcsösen?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is kérek!

Köszi!


2009. okt. 23. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

16 évesen, vagyis jelenleg is az vagyok...

És hát elég rosszul élem meg, nem nagyon "tetszik" az érzés. :S :(


16/L

2009. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

óó értem. Tudod én 25 éves lány vagyok, és nem értem, hogy miért-miért nem voltam még szerelmes. Voltak kapcsolataim, pontosabban két barátom, de nem voltam egyikűjükbe se szerelmes, és úgy érzem engem nem fog megtatálni a szerelem :(

Pedig annyira szeretném tudni, milyen érzés :)

2009. okt. 23. 19:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor jöhet és mindig akkor, amikor nem görcsölsz rá. Én egy ideig görcsöltem, mára azonban lazára vettem a figurát. Sokkal jobban érzem magam és ezt mások is látják, úgyhogy bármikor jöhet.Addig is élvezem az életet.26f
2009. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát..kedves kérdező az első válaszoló vagyok, ismét... :)

Biztos lesz majd egy olyan srác, akibe bele zúgsz, csak nyugi!:)

Szerintem erről nem lehet "lekésni".

Mondom, én személy szerint semmi extrát nem találok benne, mert nekem eszméletlenül fáj, és szenvedek miatta, plusz a féltékenység, a kételkedés stb.:(

De persze egyénfüggő...

2009. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

ne aggódj meg fogod találni. Sajnos 2 rövidebb "kapcsolat" után, megismertem vkit és róla is azt gondoltam csak sexet szeretne. Ahogy egyre jobban megismertem és kiderült róla, hogy komolyat szeretne. Nagyon örültem neki, mert már a 2. randi után kész voltam tőle:) Én sem számítottam rá, mégis megtalált. Azóta is együtt vagyunk, szeretjük egymást:) Kitartás, jönni fog!

2009. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló.

Gondolom azért , mert nem kölcsönös a szerelem? mert aviszonzott egész más mint az egyoldalú, de ez nyílvánvaló.

2009. okt. 23. 19:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
19:44 es vagyok L/20, barátom 22
2009. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Kölcsönös a dolog, mert 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal és mondta, hogy szeret, meg feltételezem, hogy ha nem szeretne, akkor nem lenne velem...

DE néha félre értem őt, és elsiklunk 1-2 dolog felett, vagy nem mindig mutatja ki az érzéseit, vagy nem mindig "lóg rajtam" és ezért néha rossz...

2009. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen, most 23 vagyok:) Ez a szerelem még tart azóta is töretlen ;)


Üdv, 23/L

2009. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 évesen, amikor a volt barátomat akartam visszaszerezni. Ő le sem tojta a fejemet, és hát egy másik srác végig "nyomult". Engem az elején nagyon hidegen hagyott, mert a régi barátom kellett volna, de aztán egyre inkább kezdte birizgálni a fantáziámat ez a fiú is. És kiderült, hogy Ő az, akit kerestem 19 évig. Azóta is boldogok vagyunk együtt.
2009. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!