Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mehetnék? Mit tehetek?

Hova mehetnék? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az van, hogy muszáj leszek elfogadni egy állást, viszont nincs hol laknom ott (jelenleg másik városban lakok szüleimnél) mit tehetek? Lakótársat keresnek mindenfelé, de nekem pénzem csak az első fizetésem után lesz. Mit tegyek addig? Hol lakhatnék így az első egy hónapban?
2011. ápr. 1. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen állás? nem biztosít a munkáltatód szállást? vagy céges buszt amivel be tudsz járni?

Az én városomba a cég ahol van munka,biztosít buszokat,vagy szállást

2011. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon messze van? Nem tudsz bejárni?
2011. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor most küldjek egy kis zsozsót kölcsönbe?:)

Amíg lesz fizud csak addig persze.De ha csak 2025ben kapod ki a fizud?:)Akkor mi lesz?Hű még jó ,h ez is eszembe jutott!Pedig már nyúltam is a zsebembe .A pizsamám zsebébe.

Mégiscsak van valaki rokonod,barátod, ismerősöd aki segít rajtad. Mert ahogy gyk-ba írogatókat ismerem ...már útban is vannak hozzád ganéstalicskánnyi pénzekkel amiket már nem tudnak hova tenni az otthonukban:)

2011. ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit konkrétabban kellene beszélni erről, legalább a várost meg kellene nevezni és akkor bizonyára lenne segítség, vagy valamilyen ajánlat. A munkáltató is adna talán fizetéselőleget ha a lehetőség már meg lenne a szállásra.
2011. ápr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek, hogy adjanak zsét az első fizetésedig, különben nem lesz fizetés, mert nem tudod elvállalni a munkát és továbbra is otthon fogsz ülni. Hátha hat.
2011. ápr. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Budapestre megyek dolgozni, minden nap bejárni lehetetlen, egy havi fizum nem lenne rá elég.


Nézegettem de a legolcsóbb helyért is előre 35ezret kéne kiadni, annyit senki nem tud adni nekem, egyedül anyukám van akire számíthatod, de neki sincs pénze.


Nem is azt várom hogy bárki is kölcsönadjon, mert soha életemben nem kértem még kölcsön, de csak kell lenni valami megoldásnak...vagy most 1 hónapig muszáj leszek kint az utcán élni?


Nincs valami ilyen lehetőség hogy befogadna bárki cserébe takarítok, bevásárolok, bármi ilyesmi? Szexért cserébe persze van lakás, de inkább csöves leszek mint k*rva.

2011. ápr. 2. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!