Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a születésnapom, de...

Ma van a születésnapom, de apám miért vergődik?

Figyelt kérdés

Kb 1hete elvittem 1üveg NAPOLEON-t és egy üveg bort. Apámnak meg reggel kellett valamiért (meg minek pont a "konyak"), de nem volt otthon. Ezért reggel leállt vergődni anyámnak, hova tette. És ez kb reggel 6-kor volt.

Nem értem, legalább ilyenkor nem tudna csöndben maradni?

Apám, de utálom!


2011. ápr. 2. 07:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%
7, azaz HÉT (!!!!!) évesen mire kellett neked a NAPÓLEON ÉS AZ ÜVEG BOR???????????????????????????????????????
2011. ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés. Nincs jobb dolgod?
2011. ápr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hét évesen "... én is adtam, amikor neki nem volt"

Beszaladtál a csőbe!

2011. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondold át: én, a születésnapomon Anyámat és Apámat is felköszöntöttem, hisz az Ő érdemük, hogy a világra jöttem. Természetesen az ünnep rólam szólt, de tudod:"...ez a műsor nem jött volna létre, ha...."

Egyébiránt az ital, spéci árú, nem parizer egy háztartásban, hogy mindenki szabadon rájárjon, és szó nélkül elvigye. Kissé sokat vársz, és valószínű, hogy keveset adsz.

Boldog Születésnapot kívánok!

2011. ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem 17 véletlenül?
2011. ápr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
ajajj,ha ő 7évesen a piát viszi otthonról,akkor én mit várjak már 9éves húgomtól??????????????????????????
2011. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

FAKE! F*S VAGY! Ráadásul, ha lenne eszed tudhatnád hogy a konyak egy ku*rva drága pia, Te meg mit adtál neki? Sört?

Szerintem álljál le és takarodj*ál vissza kukoricát morzsolni vagy tudom is én mit csináltál ott a Peremvidéken!

A viszont látásra! Jónapot! mondom Jó napot!

2011. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
BOLDOG SZÜLINAPOT! :D
2011. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Napoleon volt az a kur@ drága konyak.
2011. ápr. 2. 08:48
 20/22 anonim ***** válasza:
7? na persze én meg az orosz elnök lánya vagyok ennyi erővel :D
2011. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!