Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lusta trehány vagyok?

Tényleg lusta trehány vagyok?

Figyelt kérdés
Kiszagattam a krumplis pogácsát, letöröltem az asztalt, Felsöpörtem, felmostam. Anyám meg azt mondja hogy semmit nem csinálok egy lusta sz*r vagyok, meg amit én csinálok abban nincs köszönet. Pedig segíteni próbálok neki mert tudom hogy fáradt mert északás volt. És ezt kapom?? Miért ezt kapom ha segíték még akkor is? Most meg kint nevetgél tesómmal! :'(
2011. ápr. 2. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a mai napodra mondta hogy lusta vagy,hanem úgy általában.
2011. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mondjad neki fogja be az ostoba pofáját! ea fiam
2011. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj...szokásos. Anyu is elmondja naponta. Lusta disznó vagy blabla. Ha csinálok vmit akkor meg azt mondja h nem jó, akkor inkább ne csináltam volna semmit stb. Néha igen kiakasztó.
2011. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De máskor is ezeket az alap dolgokat meg csinálom
2011. ápr. 2. 13:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Valamikor többet csinálok valamikor kevesebbet. Van hogy egy nap csak Felsöprök, meg felmosok. De van hogy segítek anyunak főzni is. Amúgy 13 éves vagyok
2011. ápr. 2. 13:54
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Akkor jelentsd be hogy mit csináltál:

Pl:

Felmostad a konyhát, akkor menj oda hozzá, és mondd azt: ugye milyen ügyes vagyok, mert felmostam a konyhát??? (tudod mint a hül_ye gyerekeknél, hátha abból ért)

2011. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szobáddal mi a helyzet? Talán nem arra értette?
2011. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet azért mondta mert fáradt, északás volt.
2011. ápr. 2. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra nem fáradt hogy kint nevetgéljen a tesóddal? Szerintem beszélj vele hogy mi a baja beled?
2011. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsánat "veled"
2011. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!