Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktam itthon segíteni, de...

Szoktam itthon segíteni, de anyum szokta emlegetni, hogy milyen lusta vagyok, nem lehet rám számítani. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Dolgozom már, napi 7 órát, aztán itthon is szoktam segíteni amit épp kell, mosogatni, függönyt feltenni, stb, ami épp szükséges. De ha leülök a géphez, vagy valamibe már belekezdtem (szeretek művészkedni), és mondom, hogy már ezt csinálom, de utána megteszem, amit kért, akkor mindjárt olyan vagyok, akire nem lehet számítani, meg magamnakvaló vagyok. Neki minden azonnal kell.
2011. szept. 8. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Sok anya ilyen, mikor előtör belőlük a hatalomvágy. Emberek vagyunk, nézd el neki.
2011. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

engem meg hétvégente nem hagyott sokáig aludni

direkt elkezdett mellettem porszívózni

mert egyszerűen zavarta, hogy alszom és nem mosok főzök takarítok kora reggeltől

2011. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok folyt.:

és iszonyú utálat van bennem így 10 éves távlatból is ezért.

2011. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önálloan csináld a dolgokat ne kelljen érte szólni, mire ő haza ér a meloból te már csinálj rendet nem nagytakaritásra gondolok csak pakolászd el ami utban van mosogatáds...
2011. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!