Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb kapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolatban élők! Ha hullámvölgybe keveredtek, mit csináltok, hogy jobb túllegyen a kapcsolatotok a válságon?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 13:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*hogy jobb legyen
2010. márc. 11. 13:41
 2/13 anonim ***** válasza:
megprobálunk minél hamarabb elszakadni a megszokottól,legalább 1-2 napra elutazni,és csak egymásra figyelni,átbeszélni a dolgokat
2010. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

-valami új program

-egy harmónikus vacsora

-pár napig no tali,és átgondolujk a dolgokat

2010. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Több odafigyeléssel. De ha csak az egyik fél próbálkozik, akkor nem működik. Mindkettőnek kell akarni is, meg tenni is érte.
2010. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 11. 14:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi már 5 éve vagyunk együtt, sokszor volt már és van is ilyen hullámvölgy. Próbáljuk úgy megoldani, hogy feldobjuk valamivel. Különleges vacsit csinálok, tele rakom a lakást gyertyával, közös fürdő, nyugis este, sexi ruci. de volt már egy közös hétvége is jó messzire az otthontól. de olyan is, hogy nem sikerült semmit összehozni. akkor hetekig tartott a probléma, veszekedés, de valahogy meguntuk és maguktól elszálltak a problémák. Vagy legalábbis mi így éreztük. meg apróságok. pl. napi egy-két romantikus szerelmes sms a másiknak, hogy érezze, még szeretem. vagy apró meglepi, pl virág, csoki, vagy bármi más. én például csináltam saját dolgokat is. saját magam készítettem képeslapot mindenféle szövegekkel, meg közös képekkel. vagy pl. naptárat, ahol együtt vagyunk rajta. vagy sütöttem neki és szivecske formába öntöttem ki. ilyesmi. de sokszor egy közös séta, majd közös főzés, közös játék, pl kártya vagy társasjáték is nagyon hangulatos tud lenni....
2010. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen,ezek mind jók!:) Csak az a baj,hogy majdnem mindig gyertyafényben alszunk el,mindig elmegyünk erre-arra,úgyhogy nehezebb dolgom lesz,de szerintem szombatra csinálok vacsit,ahol felidézzük a régi szép emlékeket.
2010. márc. 11. 15:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem lehet valami lapos kapcsolat ha így alszotok el, meg sokat jöttök mentek. Ha szeretitek egymást akkor biztosan meg tudjátok beszélni a problémát. A lényeg hogy mindketten elmondhassátok hogy ki hogy látja, és megpróbáljátok megérteni a másik álláspontját. Ha nem vagytok makacsok és önzők akkor biztos rendbe jönnek a dolgok.
2010. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen,remélem sikerül és köszönöm!
2010. márc. 11. 15:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nektek is jót tenne pár nap külön. Te elmész a te barátnőiddel, ő az ő barátaival (gondolom te a lány vagy. :)), és mindketten gazdagodtok új élményekkel, amiket aztán meg lehet osztani egymással.

Csináljatok olyan programokat, amiket eddig még nem.

Nálunk úgy komolyabb válság nem volt, mármint olyan,amit mindkettőnk érzékelt volna, de nekem már voltak érzelmi megingásaim, bizonytalanságaim, tanácstalanságaim. Akkor én mindig kitaláltam valami újat. Próbáltam máshogy közelíteni a páromhoz, előállni új ötletekkel, beiktatni különleges programokat.

Ha ti általában pörögtök, meg különleges dolgokat csináltok, akkor lehet, hogy pont a fordítottjára volna szükségetek. Egy nyugis film, egy esti séta, egy kis cukrászda, vagy egy egyszerű beszélgetés, társas, akármi.

De mindenképp jó ötlet egy kicsit lazítani, külön. :)

23L

2010. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!