Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, mit tennétek, ha a...

Feleségek, mit tennétek, ha a baráti társaságotokban egy ilyen nő lenne?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, van egy baráti társaságom, melyben van egy nő. Ez a nő a férjem barátjának a felesége, ők a férjével 3 éve házasok, van egy 2 éves gyerekük. Azt vettem észre, hogy a nő kb mindenkinek a férjét már magába bolondította, köztük sajnos az enyémet is. Van, hogy ha meghívjuk őket hozzánk, ő mindig úgy néz ki, mint egy topmodell, mi meg többi feleség általában farmerben, meg pólóban vagyunk. Olyankor a férfiak le sem veszik róla a tekintetüket, mindig a társaságát keresik, valahogy folyton ő van a középpontban. Vele sokkal kedvesebbek, udvariasabbak, mint a saját feleségükkel és gyakran emlegetik, hogy ez a nő megint milyen szép. Tény, hogy női szemmel is nagyon szép nő, de egy idő után kezd idegesítő lenni, hogy ha az ember férje más férfi feleségét isteníti. A férjem is sajnos beállt a sorba, a kezdetektől nagyon kedveli, de már az utóbbi időben olyanokat mond, hogy persze, a Fanni (így hívják a nőt) milyen jó alakú, ő el tud menni konditerembe, miért nem megyek el vele én is stb. Ez nagyon bosszantó! Már idegességemben mondtam neki, hogy ha ennyire tetszik neki, vegye el őt feleségül, de akkor azt mondta, hogy túl komolyan veszem. Voltatok már ilyen helyzetben? Mit lehet tenni?
2011. ápr. 2. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
58%

Elmondom neked,hogy mit kell tenned.


1, elmesz konditerembe es jo kis alakot csinalsz magadnak

2, oltozkodj te is ugy mint egy top model,


Es akkor tuti a ferjed nem fog kikacsingatni.

2011. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
69%

Tanulsag:

Ne poloban es farmerben eld le eletedet. Adj magadra es kornyezetedre. Legyel igenyesebb megjelenesedre, ne csak a ferjed meg a trsasagbeli ferfiakert, hanem sajat magadnak. Igy akkor nem fogod a Fanni-t vetelytarsnak nezni.

2011. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
71%
Tedd magad bombanővé ,ne hagyd hogy idegesítsen !
2011. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
76%
Az elöttem szólóknak igazuk van. Valószínüleg a Te férjed is igényelné,hogy szép és dekoratív felesége legyen. De ezt ne vedd annak,hogy nem szeret,mert a kettő nem függ össze.
2011. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem sem a nőben kellene keresni a hibát, egyértelműen irigy vagy rá, és ezekszerint van is mire, akkor tessék elmenni konditerembe, vagy futni (az ingyen van), adni magadra.
2011. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
63%
Mit tennék? Példát vennék róla, főleg ha magamba nézve be kellene ismernem, hogy valóban elengedtem és kissé ebben-abban elhanyagoltam magam.
2011. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
72%
Hát szerintem, menjél kondizni, fodrászhoz, meg mindenhová...nem csak azért hogy a férjed kapcsoljon, sőt magadért elsősorban, plusz ha férjecskéd rájön ez mibe kerül havonta, lehet jót tesz neki. Vásárolj csini ruhákat, szexi fehérneműt, dögös cipőket, minimum három párat, aztán mikor jön a nőci, te is rittyentsd ki magad, ha nálatok vagytok, akkor is, sőt még hétköznap is. Süssél, főzzél finomat, és nyugodtan tedd zsebre a bókokat amiket garantáltan kapni fogsz :) A párom is más nőn észrevesz mindent, rajtam nem. Aztán mikor elegem lett, és ezt véfgigcsináltam, jöttek a bókok, na nem a férjemtől, másoktól, nőktől férfiaktól egyaránt. A párom meg volt rökönyödve :DDD Azóta megváltozott, jobban figyel :)
2011. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
12%

teljesen hasonló helyzetben vagyok, csak nekem a vőlegényem még a párom, és a haveri körben mindenkinek hosszútávú-komoly kapcsolata van,senki nem házas

és ebben a körben is vagy egy nő, mondjuk ő a hatalmas melleivel és bájos megnyilvánulásaival a pasik kedvence

én az én barátomat hosszú munka árán "fejlesztem" agyilag, hogy a női praktikák mőgé lásson, és mindent elmagyarázok neki úgy, hogy totál lejön, hogy a csaj végülis milyen szánalmas!

nálam ez hosszú folyamat volt és még tart


kezdetekkor: volt egy bnőm, aki rá volt szállva, felhívta magához, ilyenek

erre én sokat meséltem neki a csajról, pl, ha a bnőimmel meglátjuk, elkezdünk menekülni és annyit röhögünk rajta, meg ilyen dumák, tehát folyamatosan lejáratom a másikat


aztán a filmekben is elemezgetem a csajokat, akiktől látszik, hogy "elalélt" és érdekes és hihetetlen, de a pasik gondolkodása annyira vezethető, hogy ámulatba ejtő már!!!


pl a helyedben én olyanokról mesélnék róla, hogy befingott a liftbe, meg ilyenek és egyfolytában nevetnék a csajon, meg próbálnám társaságban is szívatni, persze ügyelve arra hogy ne én jöjjek úgy ki a helyzetből, hogy bunkó vagyok

2011. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó: ez nagyon gáz, már bocs.
2011. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
48%

EGY FARMEROS ANYUKA IS LE TUD PIPÁLNI EGY PLÁZACICÁT!!!!

tekintve, hogy a legotrombább csajok hívják kacérkodnak néha a párommal, mellettem, a csinos, sportos, igényes, szép csaj mellett!!!!!!


SZÓVAL NEM A KÜLSŐ A TRÜKK!!!

2011. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!