Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

A szüleim egyfolytában az alakom miatt csesztetnek.. anyum szerint dagadt disznó vagyok.Azért is nagyon zavar mert nem vagyok elhízva.. 170 cm magas 55 kg... jóh tudom nem vagyok vékony de nem érzem magamat dagadtnak.. így is fogytam február óta 3 kg-t. Régebben pár évvel ezelőtt sajnos voltak problémáim ... volt h 165 cm voltam és alig nyomtam a 40 kg-t.Volt hogy egész héten alig ettem valamit , utáltam magam.. anyumék erről tudtak.. elolvasta a naplómat.. - -'

Még most sem tettem túl magamat rajta , de nem volt és nincs is segítségem ... azon kívül h tudtak róla konkrétan lesz@rták.De azért ma már sokkal jobban kibékültem magammal, de még így sincs semmi önbizalmam.Minden nap azt hallgatom h milyen nagy a seggem , elvagyok hízva stb.. a barátaim és a környezeteben az emberek szerint közel sem vagyok dagadt, inkább a vékonyabbak közé sorolnának.

Akkor miért csinálják ezt ??? Van valaki aki esetleg átélte azt amit én? Nem akarok visszaesni , de lehet h azt akarják?


2011. ápr. 2. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
anyudnak milyen alkata van? lehet féltékeny az alakodra és ezért csesztet. nyugodtan mondd meg neki, hogy teljesen jó a súlyod, sőt még kevesebb is mint kéne lennie, és hogy meg vagy magaddal elégedve. paraszt dolog ez mikor a szülő ezzel bántja a gyerekét.
2011. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Így leírva, 170 cm magassághoz az 55 kg jó. Egyáltalán nem kövér. Bár, nem derül ki, hogy miként oszlik el rajtad.

Én egyszer visszakérdeznék, hogy mégis,miért mondják ezt rád, mert elvileg a gyerekük vagy, akit szeretnek. Akár ilyen, akár olyan....

Gondolom, ők sem tökéletes alakúak, és nekik sem esne jól,ha kritizálnád őket. Konkrétan kérdezd meg, mi a bajuk veled, és mondd el azt is,hogy ez a hangnem neked nem tetszik.


Üdv!

2011. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
alultáplált vagy, kezdj valami sportba, nő az önbizalmad és ismerkedni is tudsz normális emberekkel...a szüleidet meg küld pszichiáterhez
2011. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajna saját szüleid miatt vagy frusztrált és észre sem veszik hogy ők tesznek tönkre.Az egyik barátnőm pont így volt , semmi baj nem volt a testével, csak az anyja erőltetett hülye dolgokat.A csaj majdnem meghalt úgy lefogyott , a kórházban győzték helyrehozni!Az volna jó, ha megtudnád csinálni, hogy egyik füleden be a másikon ki.Totál jó a súlyod!!!!Semmi baj!Amúgy is az a legfontosabb, hogy jól érezd magad!A szüleid lehet hoyg ettől függetlenül jó szülők, csak ebben a témában óriásit hibáznak!A saját problémájukat vetítik rád!!Ne hagyd!!!
2011. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. ami a szüleim súlyát illeti apum elhízott , anyumon meg van kb +10 kg ..
2011. ápr. 2. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:

170cm és 55 kg vagyok énis :S engem folyton avval csesztetnek hogy egyek mert gebe vagyok

ez nagyon furcsa

olvass be nekik

legyen önbizalmad!

2011. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

170 centi és 55 kiló vagyok én is...

én meg 10 éve azt hallgatom,hogy hizzak...


(tény,h jó lenne plussz 5 kiló min)


rossz eloszlással se lehetsz kövér...ne hallgass rájuk,irigyek

23/N

2011. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is soványabb vagy, mint kellene, úgyhogy ne nagyon foglalkozz ezzel. (Lehet, hogy másba nem tudnak belekötni?)

Az úszás és a tenisz, de még az egyszerű futás is nagyon sokat tud változtatni az ember alakján. Az utóbbi pedig még pénzbe sem kerül, fogj hozzá bátran, meglesz az eredménye! Mondd azt nekik, hogy azért akarsz sportolni, hogy lefogyjál, de te tudod: azért, hogy izmosabb, csinosabb légy!!!!

2011. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez az ideális súlyod! Ne halgass a szüleidre, írigyek...
2011. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A súlyod a legkevesebb próbléma itt,amúgy ez nem kövér még épp jó,A szüleid meg irigyek rád valószinű.
2011. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!