Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretsz jobban: az...

Mit szeretsz jobban: az embereket, vagy az állatokat? Már több embertől hallottam, hogy az állatokat jobb szereti.

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova írjam a kérdésem, ez tűnt legmegfelelőbbnek.

Csak ugy érdekelne :).


2011. ápr. 2. 15:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/120 anonim válasza:
68%
Állatok!
2011. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/120 anonim ***** válasza:
31%
Na az ilyeneknek sem adnék gyereket a kezükbe. Még a végén inkább az állatnak adna enni az utolsó forintjából,mint a gyerekének.
2011. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/120 anonim ***** válasza:
53%
Hát én tipikusan olyan vagyok, aki visszahúzódó, meg nem tud normálisan kapcs-t teremteni az emberekkel, de ettől függetlenül eszembe nem jutna, hogy az állatokat az emberek elé helyezzem, vagy jobban szeressem őket. Nincs semmi bajom az állatokkal, de szerintem ez így van rendjén.
2011. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/120 anonim ***** válasza:
88%
Ez így érdekes kérdés... nem lehet általánosítani.. Az viszont igaz, hogy van jópár ember akiknél még a kutyám is értelmesebb :D
2011. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/120 anonim ***** válasza:
71%

Ronda vagyok (átlag szemmel) és van párom 5 éve.

Az emberekhez semlegesen irányulok, sokat bántottak, az állatok nem rúgtak még belém, nem vertek még át, szeretnek.

Lehet lepontozni, nem érdekel.

2011. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/120 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom ki mondta,de ez szerintem elgondolkodtató:

A kutya csak akkor okoz fájdalmat,amikor elmegy.

Nem vagyok gyenge elméjű,de ugyan mondjátok már meg,mit szerettek az emberekben? Hogy a férfiak megcsalják a terhes feleségüket? Hogy sokan utalják a szüleiket? Hogy betegesen irigyek azokra,akiknek jobban megy a sorsuk?

2011. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/120 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy embernek nem sikerül élete során egészséges családot kialakítani,létrehozni,vagy valami nagy lelki probléméja van,(drog,alkohol,stressz,depresszió,pénzügyi gondok),akkor szokta általában jobban szeretni az állatokat mint a saját környezetét.Egy kisállat hallgat,tür,é ugy viselkeik ahogy a gazdája parancsolja.Ha megfigyeled.legtöbb esetben a mozgásérült,problémás,nem egézéges,öreg,drogos,alkoholista-embereknek vannak állatkáik.Ez persze nem 100%-ban igaz,de 90-ben igen.Akinek zeretö szülei,gyermekei,rokonai,és egészséges családi kapcsolatai vannak,az nem akarja az emberi szeretetet,állati szeretettel,hüséggel helyettesíteni!:-)
2011. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/120 anonim ***** válasza:
71%
Az állatokat! :D
2011. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/120 anonim ***** válasza:
36%
Na, le lettünk pontozva, akik az embereket írtuk. Megjött a sok ostoba állatbolond. Igaza van annak aki azt írta, hogy ha választás elé kéne állítani az ostoba együgyű kutyátokat, a gyulai kolbászt választaná helyettetek!
2011. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/120 anonim ***** válasza:
91%
Alapjáraton természetesen az embereket szeretem jobban. Inkább úgy fogalmaznék, hogy bizonyos embereknél, jobban szeretem az állatokat :)
2011. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!