Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretsz jobban: az...

Mit szeretsz jobban: az embereket, vagy az állatokat? Már több embertől hallottam, hogy az állatokat jobb szereti.

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova írjam a kérdésem, ez tűnt legmegfelelőbbnek.

Csak ugy érdekelne :).


2011. ápr. 2. 15:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
81%
Erre nem tudok válaszolni, de azt mondhatom, hogy amikor találkozok bármelyikükkel, az állatok szemében sokkal több jóindulatot és barátságosságot látok, mint az emberekébe !
2011. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 anonim ***** válasza:
23%
az állatmániások tekintély elvű antiszociálisok, kell nekik egy csicskás (pl. kutya) aki felett uralkodhatnak.
2011. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/120 anonim ***** válasza:
16%

"Erre nem tudok válaszolni, de azt mondhatom, hogy amikor találkozok bármelyikükkel, az állatok szemében sokkal több jóindulatot és barátságosságot látok, mint az emberekébe !"


:D:D:D:D:D

2011. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/120 anonim ***** válasza:
77%
Én is nagyon nagy állatbarát és állatvédő vagyok, de szeretem az embereket is, emberekkel foglalkozom, szóval velük is elvagyok :)
2011. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/120 anonim ***** válasza:
67%

Az állatokat.

A barátaim szinte 100%-át is nekik köszönhetem :D

2011. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 anonim ***** válasza:
86%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:53 válaszoló vagyok.


Nem értem miért kell kiakadni részben, mert bármennyire is tiltakoznak az emberek, az ember is állat (ha ezt a feltevést elfogadjuk -és nem oldjuk fel az ellentmondást-, akkor máris értelmetlen a kérdés), részben mert általánosságban beszélünk. Nem az a kérdés, hogy te "minden állatot jobban szeretsz bármely általad ismert és nem ismert embernél?".

Két eset:

1.

Aki az általános kérdésre adott választ, az elvonatkoztatott az egyes emberektől és az átlagot nézte, ahol is teljesen logikus, hogy az állatok mellett döntött a fentebb leírt érvek miatt (ami mellett még lehetne jópárat mondani, de még ha nem is lehetne, az emberiség pont annyi dologban múlja alul az állatokat, mint amennyit pluszban ad, tehát megint csak az állatok vezetnek).

2.

Aki nem ismer egy olyan embert se akire azt mondaná, hogy őt jobban szeretem, mint bármilyen állatot, annak igencsak rossz élete lehetett, ami miatt szintén logikus, hogy számára az állatok a nyerők.


Van párkapcsolatom, vannak barátaim és még rondának se érzem magam, bár tény, hogy a legtöbb ember bizonyos meglátásaimat betegesnek tartja. Azonban az is igaz, hogy míg én a véleményemmel nem ártok senkinek (és direkt máshogy se), addig azok akik emiatt elítélnek, elég sokszor már csak ezért is, ahol tudnak keresztbe tesznek nekem, én pedig ezek ellenére, ha bármikor segítség kell nekik, segítek, ha tudok. Két fő kérdés merülhet fel ezzel kapcsolatban:

1. na most akkor melyikünk a "jobb"

2. mi a francért segítek olyannak, aki árt nekem



Az első kérdést nem az én dolgom megválaszolni. A másodikra a válaszom: mert megtehetem. Aki érti érti, aki nem, annak hiába magyaráznék.

2011. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/120 anonim ***** válasza:
81%
Embereket sokkal nehezebb szeretni, de sokkal jobb is. Kevés ember van akit nagyon szeretek, sok van akit csak szeretek. Állatokat hamarabb lehet szeretni ismeretlenül is, míg embert nem szeretsz meg csak azért mert aranyos.
2011. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/120 anonim ***** válasza:
67%
AZ állatokat...nem fogok senkinek sem magyarázkodni!!!És kikérem magamnak ÉN NEM VAGYOK RONDA!!! Na de mindenki magából indul ki..ugye!
2011. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/120 anonim ***** válasza:
46%
De az is érdekes, hogy ez a sok barom tuti csak a kiscicájára,kutyájára gondol,de állatból kicsit sokkal több van. Ha valaki azt mondja állatok,akkor menjen el egy jó kis erőbe éjszakázni,de olyanba ahol farkasok,medvék és hasonló cuki állatok élnek és majd meglátja milyen emberszeretőek az állatok:)
2011. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/120 anonim ***** válasza:
85%

Húha úgy látom itt komoly bajok vannak az emberekkel. Na nem azok akik az állatokat szeretik jobban. Igen tény, hogy azok akiknek sok bajuk volt az emberekkel azok jobban szeretik az állatokat. De, mikor még ártatlan lelkületű voltam, mikor figyelmet kaptam az emberektől (magyarul:mikor még Gyerek voltam!) már akkor odavoltam az állatokért, és jobban szerettem őket pedig nem vagyok antiszociális, és soha nem rúgnék bele csak úgy egy emberbe se, még az ellenségembe se-pedig azok talán megérdemelnék. De én úgy vagyok vele, hogy az állatokat jobban tudom szeretni, mint az embereket. Talán mert ők őszintén! tudnak viszont szeretni. Bennük még nem csalódtam.

Engem általános suliban volt egy időszak, mikor nagyon kedveltek a többiek aztán jött a középiskola és lám megcsappant ez a népszerűség de sosem érdekelt igazán ez.Általánosban sem tudtam, hogy miért szeretnek engem az emberek. Igen visszahúzodó vagyok talán egy picit mint a többi ember, ezzel nincs bajom, és azért mert egy idő után tudok csak kibontakozni valakinél. DE aztán őszintén! Ja és sosem szerettem a középpontban lenni, de ez nem jelenti azt, hogy antiszociális lennék. Vagy neked minden csendes, visszahúzodó ember antiszociális? mert ismerek embereket, (családomból is) akik az ilyeneket annak nevezik. Csak annyit róluk, hogy fogalomzavarban szenvednek szegények :).

Hogy csúnya vagyok-e : Na ez egy jó kérdés. Kinek hogy. átlagosnak mondanám magam.

De úgy látom, hogy már az is nagy baj, ha valaki jobban szereti az állatokat. Nem tudom ez miért baj... De én mindenesetre mindig is sokkal jobban fogom szeretni az állatokat, mint az embereket.

2011. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!