Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy elvált szülő gyereke...

Ha egy elvált szülő gyereke panaszkodik h a sosincs pénzük, meg szegények miért hibáztatják (legtöbbször az anyát?

Figyelt kérdés
Már többször olvastam,hogy ilyenkor a kérdező megkapja hogy köszönje meg az anyjának,minek ment hozzá egy alkeszhez és szült is neki gyereket.
2011. ápr. 2. 18:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek, most azzal nem értesz egyet,hogy a kérdező a hibás, vagy azzal nem, hogy az anya a hibás?


Egyébként szerintem pénz miatt hisztizni bunkóság, főleg ha az eltartó a lelkét kiteszi. Akkor adnék igazat, ha sok gyerek lenne, de 1 kg kenyérre sem futná, viszont tervben lenne az újabb gyerek. Egyéb esetben bármikor következhet olyan időszak, ami anyagi bizonytalanságot okoz.

2011. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Az elottem szóló mindent belefoglalt a jó válaszba,tokéletesen igaza van!!!!!!
2011. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Azzal nem értek hogy az anyát hibáztatják. Meg nem arra gondolok mikor azért hisztizik a gyerek mert csórók és nem kap uj ruhát,hanem mikor leoltják a kérdezőt h köszönje meg az anyjának h feleségül ment egy ilyen emberhez,mert az arról panaszkodik h pl: az apja nem fizet semmit,vagy h senki a családból nem segít nekik
2011. ápr. 2. 18:51
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Minek ment hozzá egy alkeszhez és szült is neki gyereket.Talán mert igazuk van.
2011. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer tettem fel olyan kérdést, hogy megbocsátsam-e azt a sok rosszat az apámnak, tehát hogy nem fizet gyerektartást, nélkülöznöm kell, nem tudunk sosem nyaralni, ő meg tök gazdag stb. Erre megkaptam azt, hogy én egy pénzéhes kis dög vagyok anyámmal együtt, örüljek, hogy van fedél a fejem felett. Úgyhogy ennyit erről.
2011. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
na,az ilyen felfogással nem értek egyet. miért a szerencsétlen anyát kell hibáztatni,mikor a férfi a hibás. Az anya kilépett a kapcsolatból,volt bátorsága lépni és nem abba a környezetbe nevelni a gyereket,és akkor még ő a hibás. Meg nyilván mielött összeházasodtak volna nem mutatta meg az igazi énjét a férfi,csak évek multán a házasságban. vagy vmi történt ami miatt bekattant a férfi. Van ilyen is.
2011. ápr. 2. 18:56
 7/27 A kérdező kommentje:
nem értem miért a gyereket kell leoltani,és az anyát szidni h ő hozta őt is ilyen helyzetbe.
2011. ápr. 2. 18:56
 8/27 anonim ***** válasza:
Az alkoholisták felelötlen emberek akik nem vállalják a felelőséget és könyebb nekik mást hibáztatni.
2011. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nos, erről a szintén alkoholista, szintén elhagyott, szintén nem fizető apám mondta meg az igazat: amikor egy nő, meg egy férfi összeházasodik, a férfi abban bízik, hogy a nő nem fog változni, a nő meg abban, hogy időközben a férfi érettebb lesz. Csak aztán sajnos a nő lesz még érettebb, és rosszabb esetben a férfi marad a 19éves szinten.

Tényleg nem mondom, hogy ki kell forgatni az apát a pénzéből, de hogy a pénzt, amit megkeres (kéthetente 300 000) azt inkább alkoholra költi, mint hogy odaadja az anyának, mikor TUDJA, hogy nincs hónap végén kaja, hogy utolsó két hétben már kölcsönökből, az utolsó héten meg 700 forintból élünk, na ez UNDORÍTÓ.

Hogy anyukám hibája lenne? Nem hiszem. Mindenki csak hálás lehet az anyukájának, ha ezt a nehéz lépést meg merte tenni, mert kétségtelen, hogy a gyerekek miatt tette.

Nem azt mondom, hogy nem szeretem apukám, mert imádom. De sok olyan tulajdonsága van, amit nehezen viselek. És őszintén, neheztelek is rá, mert nem fizet gyerektartást. Pedig aztán, tényleg nem új ruhákra menne. Ő mindig azt mondja, hogy édesanyám vesz magának rajta ruhát. Lóf*szt. A belét kidolgozza, hogy fizesse az adósságokat, amiket apámmal vettek fel, alig eszik, ruhát meg már tavaly nyár óta nem vett magának, szerencsére ugyanaz a méretünk.

Apu csak úgy hajlandó pénzt adni, ha ott, azonnal elköltjük arra, amit mi szeretnénk. Nos, hát az meg nyilvánvaló, hogy nem a vaj a legnagyobb álmunk, a kaját mindig "sunyiban" kell megvenni a ruhapénzből. 4-5 havonta egyszer megszán minket, odavág valamennyit anyuhoz, aztán hónapokig azt hánytorgatja.

Na, azt hiszem kicsit eltértem a témától, ezt hozta ki belőlem a kérdés. :D Aki azt mondja, hogy az anya a hibás, az valószínű, hogy az elhagyott alkesz apa.

2011. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%

Nőhibáztatás, nőgyülölet.

Már a Bibila is a nőket hibáztatja.

A szexista világ egyik eredménye ez is, meg az is amikor a megcsalt nő nem a pasit hanem a másik nőt utálja.

2011. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!