Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy vágjam ki...

Napietus kérdése:

Szerintetek hogy vágjam ki magam ebből a kellemetlen helyzetből?

Figyelt kérdés

tegnap vacsorára voltunk hivatalosak a férjemmel egy barátjáékhoz (nem csak mi, nagyobb társaság volt ott). neki nem volt kedve jönni, és megkért, hogy mentsem ki valahogy. nem tudtam jobbat kitalálni, azt mondtam, hogy nem érzi túl jól magát, meg van fázva. erre ma felhívta valaki, aki szintén ott volt tegnap, és megkérdezte, meggyógyult-e már? mire ő: én? tíz éve nem voltam beteg...pedig említettem neki, hogy ott azt mondtam, hogy nincs jól, csak biztos elfelejtette, amilyen kelekótya néha.


mit mondjak ezek után, ha találkozom a házigazdáékkal, hogy ne sértődjenek vérig? mert az, hogy már visszahallották ezt, az tuti...


2011. ápr. 2. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég ciki, de mondjátok azt, hogy hiú férfi és nem akarta, hogy gyengének gondolják egy betegség miatt. De ezután szerintem szó szerint tetováltasd rá a karjára, hogy ne felejtse el :)
2011. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondjátok azt, hogy nem akarta, hogy gyengének tűnjön és haragszik is rád kicsit amiatt, hogy elmondtad, hogy "beteg volt".
2011. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ez nem rossz ötlet :) most kicsit mérges vagyok rá emiatt az egész miatt. még sosem veszekedtünk egymással, de ma közel álltam hozzá...csak "sajnos" nem tudok rá haragudni :P
2011. ápr. 2. 19:03
 4/11 anonim ***** válasza:

:)

Én inkább nem mondanék semmit, csak tovább rontjátok a helyzetet, úgy is tudják, hogy nem volt kedve elmenni és nem hiszem, hogy rákérdeznének a dologra.

2011. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerintem sem fognak rákérdezni, de ez még rosszabb :S iszonyatosan meg lehetnek sértődve...
2011. ápr. 2. 19:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

súgd meg az ismerősöknek, hogy hasmenése volt az uradnak, és szégyellte, ezért nem merte bevallani :D

talán még jól is kisülhet...

2011. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég szomorú, hogy neked kell tartanod a hátad, mert neki nem volt kedve.. akkor már hazudhatott volna ő maga, legalább emlékezne, mit mondott!

Lehet azt mondanám, igazából csak egész nap hasmenése volt, ami nem betegség, de levert volt és emiatt nem volt kedve menni, te pedig csak az ő érdekében mondtál komolyabb betegséget..

Vagy hogy be kellett vállalnia egy plusz műszakot, esetleg túlóráznia kellett, és nem akarta hogy a barátai azt gondolják, fontosabb számára a munka.

Bármivel ki lehet menteni egyébként, akár az igazsággal is: nagyon rossz napja volt a munkahelyén, és este csak veszekedésre lett volna képes a társaságban.


Ha azt akarod, hogy mindketten tisztára mossátok a neveteket, akkor a férjed felhívja a házigazdát, és elnézést kér amiért nem jelent meg, persze valami hihető indoklással..

2011. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó, igazad lehet, ő szúrta el, neki is kellene rendbe hoznia :) a férjem vállalkozó, maga osztja be az idejét, szóval a melóra sajnos nemigen lehet hivatkozni, főleg nem péntek estére. de ez az ő problémája kellene hogy legyen, csak hát az ilyen társadalmi dolgok általában rám maradnak. egyszer engem kellett volna kimenteni hasonló szituációban, ő bezzeg simán mondta, hogy a feleségének más programja van :D néha olyan váratlan dolgokat tud mondani...
2011. ápr. 2. 20:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdés: miért nem lehetett azt mondani, hogy azért nincs itt, mert nem volt kedve jönni? Miért kell mindig mindent túlbonyolítani?
2011. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A hasmenős dolog jó :).Azt úgy is olyan cikinek tartják az emberek elmondani :D
2011. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!