Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Lennétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Lennétek olyan csajjal, aki lökött, olyan, mint egy szélvész, mint egy gyerek?

Figyelt kérdés
Tök ilyen vagyok :). Szeretek vizipistolycsatázni, fogócskázni, bolondozni ha alkalom adódik, jó sokat röhögni, de meg persze tudok komoly is lenni :). Sokak szerint olyan vagyok, mint egy nagy gyerek. Nálatok ez bejön? Ugy érzem soha sem fogok megkomolyodni :)
2011. máj. 23. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem. De kinek a pap, kinek a paplan. 22/F
2011. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rám is ezt szokták mondani, hogy sosem fogok felnőni :) Azért fogócskázni nem szoktam :D és nincs is kivel :D 19/f
2011. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyoks zóval bocsi hogy írok de vannak olyan pasik akiknek ez bejön. Pl. a volt pasim kb. ugyan ilyen volt mint te,fogócskázott, hintázott a játszótéren stb. Engem nagyon idegesített hogy ilyen,próbáltam róla leszoktatni mert azért egy 18 éves ember ne viselkedjen 8 évesként. Nem tudtam leszoktatni aztán összejött egy olyan csajjal amilyen ő,és amilyennek te is elírtad magad. Úgyhogy szerintem ha találsz olyan pasit aki olyan mint te akkor tök jól ellesztek.
2011. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Am hany eves vagy?
2011. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És az orális szexben milyen vagy?
2011. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vree ***** válasza:

Vízipisztoly meg fogócska az felnőttnél tényleg kicsit késői. :) Azért vagy felnőtt hogy megengedhesd magadnak a drágább játékokat, paintball-t vagy IGAZI céllövő pisztolyt. :p


Nekem biztosan tetszene, legalábbis jobban mint a komoly csajok akik képtelenek a humoros oldaláról nézni a dolgokat és halálosan komolyan vesznek minden apróságot. De lehet hogy egy idő után fárasztó lenne, legalábbis én 28 éves koromra kicsit unalmasabb és biztonságszeretőbb (úgy is mondhajtuk: felelősségtudóbb) vagyok, meg az ember jobban érzi a tettei súlyát.


Egyébként szerelmesek között még elmegy az efféle játszadozás (az emberek szeretnek olyankor kicsit kilépni a megrögzült szerepekből). Arra kellene vigyáznod nehogy valakiről későn derüljön ki hogy civilben már nem ilyen. :D


Egyébként szereted az ilyen "Mint a hurrikán"-típusú filmeket, a mániákus/játékos csajokkal? Vagy a gyerekekkel is játszani? És a táblás játékokat?

2011. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tapasztalat sajnos azt mutatja, hogy a hétköznapi viselkedésben gyerekes emberek bizony a komoly problémákkal szemben is gyerekesen viselkednek. A dolog hátterében még az is lehet, hogy valami pszichológiai probléma áll, hiszen sok lelki bajnak a tünete az infantilizmus, a problémák megoldása helyett gyerekes viselkedés. De lehet, hogy valakit csak a szülei nevelnek így, hogy önzésből, féltésből örök gyereket csinálnak belőle. Férfiak tulajdonképpen életük végéig elélhetnek így, mint egy nagy hülyegyerek, (a mai ostoba világban mármár előny ha valaki idióta, mert azt mondják rá: van stílusa, humoros) de a nők hogyna nevelnének fel egy gyereket, ha maguk is gyerekek még? Ez csak egy dolog a sok közül, de főként ami baj az a lelki bajok feltorlódása hiszen az infantilizmus csak elfojtása a problémáknak.

Úgyhogy nem, semmiképp nem kéne ilyne csaj (22 éves vagyok).

De 15-16 éves fiúknak még valszeg bejön ez...

2011. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hozzád hasonló pasiknak biztos bejössz, viszont a komolyak nem fognak hosszútávon kitartani.
2011. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Isten ments
2011. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
húú mennyi itt a sok savanyú ember :D és az mért baj ha valakinek még van egy gyerek oldala? írta a kérdező, hoyg tud komoyl lenni. Szerintem ez a legjobb párosítás :D.
2011. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!