Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne elhívni a ballagáso...

Ciki lenne elhívni a ballagásomra igaz? Vagy szerintetek?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, április végén ballagok a középsuliból:)

És meghívom a szüleimet, a keresztszüleimet, unokabátyámékat, nagymamámat, meg 1haveromat és a 2 bátyámat +a sógórnőimet, meg a pasimat.


DE. a pasimmal kb 1 hónaposak leszünk akkor, és ha addig bemutat az apjának, akkor az apjának is adjak meghívót, vagy inkább ne?


2011. ápr. 3. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az apját nincs amiért hívni, ahhoz még túl korai a kapcsolat, 1 hónap után még a pasit se biztos, hogy hívnám családi összejövetelre
2011. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én elhívnám a pasimat, a szüleit meg nem kell meghívni... én sem hívtam meg :)
2011. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem semmiképpen nem kell elhívni, az még nagyon-nagyon korai lenne.
2011. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
3. válaszoló vagyok. A barátodat természetesen hívd el.
2011. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem se hívd el.
2011. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell meghívnod az apukáját, mi már 2 éve jártunk a jelenlegi párommal , amikor én ballagtam a középiskolából, de én nem hívtam meg a szüleit.
2011. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ballagásom volt,akkor mi is max 2 hónaposak voltunk...

szgény párom rögtön bele a közepébe,még neki is sok volt hogy mindenkit egyszerre megismerjen,ebéd után amikor mondtam hogy addig maradjon amig jól érzi magát,mondta hogy inkább értem jön és este menjünk valamerre kettesben:)


szüleit meg se hivtam,túl korai lett volna...diplomaosztón már ott voltak

2011. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd el a barátodat, de a szüleit semmiképp. Még nincs túl sok közötök egymáshoz, szerintem meg is lepődnének rajta, és kényszernek éreznék, ha meghívnád őket.

Egy hónapos kapcsolatra szerintem még nagyon nem úgy gondolnak, mint ami végleges.. A diplomaosztódra már nyugodtan meghívhatod őket:)

2011. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ha jól értem, akkor kb most jöttetek össze.

honnan vagy benne biztos, hogy együtt is maradtok addig?

2011. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!