Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik a (középiskolás) ballagá...

Illik a (középiskolás) ballagásomra meghívni a barátom szüleit?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt. Ismerem a szüleit, ő is az enyémet, a szüleink is ismerik egymást.
2011. ápr. 11. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor, ha ilyen jóban vagytok, és a szüleitek is ismerik egymást, igen, illik.
2011. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor igen, a barátnőm is meghívta a párja szüleit.
2011. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem muszáj, én sem hívtam meg őket.

Bár így, hogy szoros a kapcsolat, meggondolandó.

2011. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen csak a barátom volt. Függ az anyagiaktól is, de ha már ismerik a szülők is egymást rajtatok múlik, nem az illemen.
2011. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentöl függ. Ha nagyon szoros a kapcsolat, ök is olyanok hoyg téged mindenhova meghívnak, visznek, akkor igen. nekem nem voltak ott habár már 10 éve volt.
2011. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt te döntöd el!

Én meg hívtam a párom szüleit,de mi már 2 éve együtt voltunk akkor!:)

2011. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
régen nagyon jó viszony volt köztük és a szüleim között, csak jött egy nagy veszekedés és azóta nem igazán tartják a kapcsolatot. anyu nem akarja, h meghívjam őket, de félek, h akkor meg ők fognak megsértődni. most mit tegyek?
2011. ápr. 11. 12:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Fél év nagyon rövid idő, szerintem ne hívd meg őket.

Húgom is most ballag, 1,5 éve vannak együtt a barátjával, de anyuék kijelentették, szó sem lehet arról, hogy jöjjenek a barátja szülei.

Nem élnek együtt, nem jegyesek, és nem is találkoztak még sokat a húgommal a srác szülei.

A szülők ismerik egymást, kétszer együtt ebédeltek, és ennyi.

2011. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ige, a ballagási ünneplés a család joga, de a párod szülei egyáltalán nem a családod. Pláne, hogy már rosszban is vannak a szüleiddel. Így szerintem inkább ne hívd meg őket.
2011. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez rólad és a szüleidről szól. Az ő érdemük is, hogy eddig eljutottál. Ne hozd kellemetlen helyzetbe őket!
2011. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!