Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisz nekem?

Miért nem hisz nekem?

Figyelt kérdés
Egyszer ottaludtam az unokanővéreiméknél, és beleeshetet a táskámpa az alapozoja vagy nemtudom hogy került bele. és hazajöttem és nem pakoltam ki a táskám hanem másikat hordtam. és kb. egy héttel később felhívott a nagynénim hogy nem-e láttam az alapozot. mondtam hogy nem mert télleg nem láttam. egy olyan másfél hónap után kipakoltam a táskám.(:$) és benne volt. megijedtem. ugy gondoltam inkább itthagyom magamnál mert eygszer mondom hogy nem láttam aztán meg mégiscsak? berezeltem féltem gondoltam jobb ha már nem tudják meg hogy nálam van. énmeg nem használtamorba szájba. azt bevalom hogy néha használtam. és tegnap este anyukám megtalálta és a fejébe vette hogy elloptam. pedig nem. ha kellene valami tőle elkérném. nem ellopnám ! most anya addig nem szól hozzám ameddig benem vallom hogy elloptam . mit csináljak ? : (
2011. ápr. 3. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Sz*rd le, ha valamit akar, majd hozzád szól. Bár az biztos, hogy a helyében én sem hinnék neked...
2011. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ilyesmi velem is előfordult már...


elmondtad anyádnak a sztorit? de őszintén, ahogy itt leirtad?

2011. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ki kellett volna dobnod, vagy visszaadnod amikor megtaláltad, ennyire egyszerű... én sem hinnék neked, ráadásul ezt anyuddal is a legelején megbeszélhetted volna, hogy mi tévő légy, de így??? Így tényleg úgy tűnik hogy loptad
2011. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!