Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a pasimat, de...

Nagyon szeretem a pasimat, de nem bízik meg bennem, nm hisz nekem stb. van így értelme így a kapcsolatunknak? ő is szeret, de sokat veszekszünk ezért. Pedig nincs oka a féltékenységének.

Figyelt kérdés
ti mit csinálnátok a helyemben?
2011. szept. 12. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy megmondanám neki, hogy vegye észre magát és komolyan elbeszélgetnék vele és ha továbbra is ezt csinálná akkor mehet amerre lát.
2011. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ultimátumot adnék, úgy mint az előző.


Egyébként, ha egy pasi ok nélkül féltékenykedik, ott valami gáz van. Én ezt tapasztaltam. Ő volt féltékeny rám, aztán közben ő csalt meg engem.

2011. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ugyan így vagyok a párommal,annyira szeretem őt hogy megőrülök a féltékenységtől,de azért mert az első barátom nagyon csunyán átvert és nagyon nem bízok már az emberekben.én sose csalnám meg a másikat. 25éves lány
2011. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
anyátok faszát amikor nemtudjátok mi megy egy kapcsolatba.szopjátok ki anyátok faszát!
2011. szept. 12. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy!!! Szerintem menj ideggyógyászhoz....)))
2011. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D Hát ezen most jót vigyorogtam....
2012. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed bazzdmeg? :D
2012. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!