Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért nem tetszik neki? Hisz...

MIért nem tetszik neki? Hisz felnőtt ember.

Figyelt kérdés
Röviden tömören most jöttem össze egy csodálatos férfival,és nagyon tisztelem ahogy van,elfogadtam sok hibáját.15 év van köztünk,ő otthon él most megint,és a szüleinek nem tetszik hogy velem van mert túl fiatal vagyok hozzá és hogy úgyis kihasználom,meg nem fogom szeretni a gyermekét,meg a gyerektől el fog hidegülni miattam,és mit szólnak az ismerősök hogy 23 éves nővel van.Ti mit tennétek a helyemben?Miért ilyen?Jogosan piszkál?
2011. aug. 16. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Előítéletnek hívják.
2011. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
38 évesen a szülőkkel... hmm.... MENEKÜLJ!
2011. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Válaszolok rendesen is:

Addig fogják piszkálni, amíg meg nem rontják a köztetek lévő viszonyt. Egyébként miért nem szerethetne egy 23 éves egy 38 évest?! Nem is értem. Biztosan falun lakik a szerelmed...

2011. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért költözött vissza mert oda adta a gyerekének a lakásást hogy legyen hol laknia!De rajta van az ügyön hogy elköltözzön.
2011. aug. 16. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendes ember! Én a gyerekkel vertem magam deviza hitelbe és vettem lakást, ő pedig ottmaradt a nagy lakásban.
2011. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*mármint a volt férjem maradt a lakásban :)
2011. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

köztünk 10év van csak. de a férjemnek 3 gyereke van az első házasságából. nekünk kettő közös.

minket azért nem piszkálnak, mert külön élünk. e az első évben én is sokat hallottam, hogy minek neke az a vénember, pláne ennyi gyerekkel. költözzetek külön a szülőktől és az élet majd eldönti mi lesz kettőtökkel

2011. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!