Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a tesóm ne...

Mit tegyek hogy a tesóm ne zülljön el? Még csak 16 éves!

Figyelt kérdés

A nővérem mostanában szokott inni. Egész hétvégén egyedül volt itthon,és egy doboz cigit elszívott egy nap alatt,akkor elővette a piát és ivott,de nem volt részeg,látszott rajta. Mikor most nemrég hazajöttünk,akkor is előtte volt egy nagy üveg pezsgő,sokat jár bulizni...,de nem drogozik. Még az a mázlija hogy anyuék még kint voltak mikor megláttam a piát,de ha így folytatja szólok nekik.

13L a tesóm 16L


2011. ápr. 3. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne avatkozz bele, vagy ha annyira zavar szólj neki
2011. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Én is nemrég voltam piás tini, de ezeket a mostaniakat erőltetettnek tartom. Szerintem hagyd, ne szólj rá. Nem a te dolgod. Oké, vigyázni akarsz rá, ez nagyon jó. De inkább most piáljon, mint 25 évesen. Legalább kitombolja magát, és 18-20 éves korára, már megjön az esze.
2011. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sértésnek, de szerintem ne foglalkozz vele! Ő már "nagy". Hidd, el, van aki ezeket a dolgokat már a Te korodban kezdi! Ha a nővérednek volt annyi esze, hogy várt a 16 -ig nem kell féltened.
2011. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Te is majd átfogod élni ezt az időszakot nag valószínűséggel!:)

Am nagyon igaz, amiket eddig írtak a többiek!:) Majd kinővi!:) Nekem is volt bulis korszakom, mengem ide oda...meg más városokba ismeröskhöz...:) Mára megkomolyaodtam kicsit úgy érzem!:)


20/L

2011. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha én lányom csinálna ilyet majd és agyonverném. Attól hogy egy bulizós ribanc lesz valakiből nem lesz még nagylány.
2011. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 shelli ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy neked ezt furcsa látni, hogy így viselkedik, mond el neki, hogy félted. A tini korral együtt jár a bulizás, de épeszű határok között. És ne idegeskedj biztos nem züllik el teljesen...
2011. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóljál a szüleidnek, mert joguk van tudni, de ezen túlmenően nem a te dolgod.
2011. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne várj szólj a szüleidnek,mert ez 16 évesen nem helyes!Neki is tudnia kellene,de úgy érzem neked már 13évesen több eszed van mint a nővérednek!
2011. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!