Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttatok már halottat? Milyen...

Láttatok már halottat? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Én még sosem láttam halottat, csak tv-ben, nem tudom, milyen érzés látni.
2011. ápr. 3. 14:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Borzalmas! Egyszer láttam egy autó szerencsétlenség nem épp vonzó állapotban lévő áldozatát. Sokáig nem tudtam aludna, egész úton sírtam, a baleset pár perce történt, és nem tudtok, hogy mi van, én pedig csak simán nézelődtem az ablakon... nem kívánom senkinek! 16/L
2011. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé megrázó. Ráadásul meg is kellett fognom, segítettem a mentőápolónak.
2011. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Úristen, nagyon rossz lehetett:( Én mindig olyan furán érzem magam, mikor megtudom, hogy pl. valaki a metró elé ugrott, vagy meghalt az egyik ismerősömnek az ismerőse, vagy meghalt egy híres ember. Van egy ilyen érzés, mikor megtudod, hogy meghalt valaki, nem lehet szavakba önteni.
2011. ápr. 3. 14:38
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Én a dédimamámat láttam a temetésén. Így, hogy fekszik, meg be van hunyva a szeme nem olyan durva, de pl biztos más egy baleset áldozatát a helyszínen látni.
2011. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

a férjem nagymamáját láttam a temetésén.

az rossz volt, hogy sokáig ez a kép maradt meg róla :(

2011. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam 2 éve, a metróaluljáróban feküdt, még nem volt letakarva, de már meghalt. Utánanéztem a neten, és fent volt, hogy rosszul lett, szívrohamot kapott és kb egész délelőtt úgy hagyták, mert nem jöttek ki időben a mentők. Hát mikor én láttam, akkor egy simán fekvő ember volt, szóval nem volt olyan durva, de azért nyilván elég megrázó, ha kb át kell lépnem rajta, mert nem tudják arrébb rakni vagy elvitetni. Látszik, hogy magyarok vagyunk..
2011. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Temetéskor én szándékosan nem megyek a koporsóhoz.. Szeretek inkább egy-egy mosolyt megőrizni magamnak, mintsem azt az állapotot..

Nagymamámat láttam azok után, miután összeesett agyvérzés miatt, és eszméletét veszítette, rá egy hétre meghalt.

Édesanyám úgy halt meg a kórházban fiatalon és betegen, hogy a kezét fogtam.. :'(

2011. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

belvárosban egy nénit szétterülve a járdán

furcsa hogy nem takarták le, gondolom kiesett szegény az erkélyről


másik:

ültem a vonaton és bámultam kifele szokásomhoz híven, észrevettem hogy már egy jó 8-10 perce csigatempóban kúszik a vonat de annyira nem foglalkoztam vele

egyszer csak a mellettünk lévő sineken feltünt egy fél ember deréktól lefele, kiálló gerinccel.... nem akartam elhinni de 50 méterre ott volt a másik fele amit épp takartak lefele

engem ezek annyira nem rökönyítenek meg de felháborítónak találtam hogy nem takarták le azonnal hiszen az egész vonatunk láthatta, kicsi gyerekekkel és gyenge idegzetűekkel együtt :S

2011. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam még, csak neten, meg egy videóban. Sosem így képzeltem el hogy egy autóbaleset ennyire szétroncsolhat egy embert, vagy hogy mennyire felpuffadnánk ha vízbe fulladnánk és több hétig benne lenne a hullánk.:S Én azóta sokkal jobban félek, nem kellett volna megnézni.
2011. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én egy horvátországi nyaralás alkalmával láttam a tengerben egy halottat. Nem messze tőlünk (kb 10 m) lebegett a víz tetején, de arccal a vízben. Jobbára a hátát lehetett látni, de egyből nyilvánvaló volt, hogy emberi test.

Amint tudatosult, hogy mit is látok, már a parton mozgolódás volt és a "kimentéshez" készültek.

Annyira nem rázott meg, mert arcot nem láttam, de dermesztő volt a tudat, az biztos.

2011. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!