Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 év házasság után kiderült,...

27 év házasság után kiderült, hogy a férjem (51) évek óta viszonyt folytat egy nála jóval fiatalabb lánnyal. Nyeljem le, vagy váljak el?! Láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Én két évvel vagyok nála fiatalabb, és őszintén szólva nem tudom mitévő legyek, mihez kezdjek most?!

Van két nagy gyerekünk, évek óta érzem, hogy zűr van, de nem gondoltam, hogy ekkora...

Ő állítja, hogy minden kapcsolatot megszakított vele, de nem tudom, hogy hihetek-e neki. Ígéri, hogy minden a régi lesz, és igyekszik...


2011. máj. 24. 15:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha evek ota hazudik, akkor miert ne most is?
2011. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

Először is sajnálom,tudom milyen rossz ha megcsalnak:(

Másodszor 27 év nem kis idő,ha túl tudod tenni magad rajta(és a bizalom is kialakulhat még irányába) akkor bocsáss meg neki,persze nem azonnal,hagy egye a fene egy darabig.

De ha nem tudsz ujra bizni benne akkor hagyd el,mert a bizonytalanság szörnyű és felőröl.

2011. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én dobnám,mert soha nem hinnék ezután neki és ágyba se szeretnék bújni vele.
2011. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Adj neki egy esélyt! Ha valamire is tartja a családját, tényleg megváltozhat. Ha nem..úgy is kiderül és akkor már nem várnék egy percet sem a helyedben.
2011. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

az a lényeg,h te mit szeretnél. h együtt maradjatok? h minden újra szép legyen? meg tudsz neki bocsájtani? szereted még?


és: ettől függetlenül jó társ? jó apa? a családjának él? mindent megad nektek?


ha igen,akkor mindenképpen próbáljátok megoldani a dolgokat. nem jó ha széthullik a család.


fontos h mérlegelj,h mennyit nyom a latban a hűtlensége. ha "csak" ez az egyetlen hibája,ráadásul mint mondtad igyekszik,akkor adnod kell neki mégegy esélyt.


27 év szép idő. ha boldogok voltatok,meg tudjátok oldani. persze fontos,h megtudjátok mi miért történt.


de azt ne felejtsd: nagyon ritka,h egy élethosszig tartó kapcsolatban valamelyik ne botoljon meg. ha alapból jó ember,ne ez alapján ítélkezz a jövőtökről.


egy mediátor sokat segíthet

2011. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"Ha valamire is tartja a családját, tényleg megváltozhat"


Ha valamire is tartaná a családját, akkor nem árulta volna el az asszonyt és hazudozott volna évekig. Szóval ez a téma lezárva, nem tiszteli a családját.


Kérdező! Szerintem ezek után nincs dolgotok egymással, váljatok el. A gyerekek is már nagyon, biztosan meg fogják érteni. Ne gyötörd magad azzal, hogy hátralévő életedet egy hazuggal éld. Még te is megtalálhatod a nagy Ő-t, sosem késő.

2011. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%

ha valaki félrelép,nem azért teszi,mert nem szereti a családját,ennyire nem lehet leegyszerűsíteni a dolgot.


először meg kell érteniük,miért történt. aztán lehet gondolkodni,hogyan tovább.


és semmi se garantálja,h az új majd jobb lesz. hiszen 27 évet leéltek együtt. az nem kevés

2011. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy láttunk-e már ilyet? Igen, sajnos ez nem egyedi dolog, elég ebben a rovatban olvasgatni.
2011. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%

Igen, sajnos ez problema szokott lenni, mikor a gyerekek kirepuloben vannak. Ez az egyik legkritikusabb idoszak a hazassagban. En adnek neki meg 1 eselyt, mivel nem akar elhagyni, azt mondja, hogy megszakitotta a kapcsolatot. De ha meg 1-szer rajta kapod, gondolkodas nelkul repuljon. Azt szoktam mondani, hogy megcsalast nem bocsatanek meg, de gyakorlat mas, mint az elmelet.


Azt irod, hogy erzed, evek ota zur van. Es te ez ellen mit tettel?

2011. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Tanácsot nem tudok adni, mert tudod mit érzel és tudod e így folytatni ....

a mi családunkban ugyanez a helyzet , szóval igen, én láttam ilyet :S

nálunk apukám csalta anyukám egy nála 30 évvel fiatalabb nővel, inkább lánnyal .... a nagy románcból gyerek is született, amit persze tagad apám ezerrel ..., nem tudom anyukám hogy tudott ezen túllépni, én nem tudtam és azóta sem beszélek apukámmal és nem tudom valaha meg tudok e neki bocsájtani !Nem azért mert megtette, hanem azért, mert nincs benne annyi gerincesség, hogy elénk álljon és megmondja, igen így történt, ez van stb.

Szóval én tudom mit érzel , nehéz ilyen esetben tanácsot adni, mindenki másképp éli meg , ők együtt maradtak és együtt is fognak , hogy ez jó e vagy nem az már más kérdés .

Igyekezz minél többet beszélni a történtekről, még ha fáj is és idővel úgy is kialakul , hogy mit érzel, hogy fogsz dönteni ... fel a fejjel !


27/ L

2011. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!