Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden napos viták, meddig...

Minden napos viták, meddig bírnátok?

Figyelt kérdés
Férjemmel minden nap vitázunk valami miatt...illetve ő az aki kötekedik, én meg persze nem hagyom magam. Szerintem ha a kislányunk nem lenne és már rég leléptem volna, mert gyűlölök állandó harcban élni, ez megöl bennem minden amit még iránta érzek. Lassan odáig jutok, hogy már beszélgetni sem szeretek vele, mert félek megint mibe köt bele. Gyesen vagyok, a munkahelyem becsődölt, és még lakásom/lakásunk sincsen, bérelt lakásban lakunk, szóval totál a férjemre vagyok utalva anyagilag. De már annyira elegem van...a 3 éves kislány előtt balhézik, hiába kérem, hogy legalább ne a kislány előtt, nem foglalkozik vele, lehülyéz...anyázik és még sorolhatnám. Furcsa, pedig egy jól szituált családból származik, ahol a káromkodás ismeretlen fogalom, és persze amíg udvarolt én sem ismertem ezt az oldalát. Bocsánat, hogy itt panaszkodom ki magam, de valahova muszáj volt kiírni magamból!
2011. ápr. 3. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
Én sokáig, imádok vitatkozni, a végén pedig felülkerekedni szinte bárkin.
2011. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 napietus ***** válasza:
ez nagyon nem jó így...valami miatt biztos feszült lehet ő is, hiszen, mint írtad, nem ez az alap természete, és otthon sem ezt látta. ki kellene deríteni a probléma okát, és megoldást találni rá, mert ebbe a helyzetbe bele lehet őrülni szerintem...
2011. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!