Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El bírnátok viselni az ilyen...

El bírnátok viselni az ilyen helyzetet? Mit érezhet a felesége?

Figyelt kérdés

Konkrétan Kovács Lázárra gondolok,akinek egy félrelépéséből született egy gyereke,és a nő is megtesz mindent ,hogy rivaldafényben legyen...

nagyon sajnálom a feleségét,mert nem elég elviselni a tudatot,hogy megcsalták, még az is emlékezteti rá minduntalan, hogy tudja,van az afférból egy gyerek is...


2011. aug. 28. 10:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezek miatt a dolgok miatt találták ki a válás intézményét. Csak ennyit mondanék:) Egyébként igen, sajnálom azt akit megcsalnak, de aki úgy dönt hogy ennek ellenére a ritka nagy gyökér férje/felesége mellett marad, azon már mit sajnáljon az ember. Nyilván azért döntött így, mert neki valamiért ez így jobb. Szerintem.
2011. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el,mert a férje mellett maradt,biztos szereti a férjét,hogy megbocsátott neki...na meg ott vannak a közös gyerekek is...
2011. aug. 28. 10:37
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ő döntése, én mondjuk a helyében kirúgtam volna a pasit. De mind mások vagyunk...
2011. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

...az a valami pedig véletlenül sem a Kovács Lázár vagyona, meg az, hogy így mégiscsak egy "celeb" felesége, ugye?

Nekem se szakad meg a szívem, ő döntött úgy, hogy a felesége marad.

2011. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Biztos úgy adta elő neki, hogy kicsit becsiccsentve azt hitte, hogy a feleségével van, ugyanis kiköpött mása, amiért ez az őrült csaj mindent meg is tett.
2011. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Van az a pénz... Ennyi.Mosolyog és eljátssza,hogy nem fáj neki ez az egész megaláztatás.
2011. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, ő döntése, biztos nem valami jó érzés..

Engem az zavar, hogy ugyanúgy hívják azt a kisfiút is, mint a házasságból született gyereküket.

2011. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Gondolod,hogy a pénze miatt?
2011. aug. 28. 10:46
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Ismerem a feleségét - bár az eset óta nem találkoztam vele -, nagyon értelmes csaj. Érthetetlen számomra, hogy együtt maradt azzal a féreggel, és nem darabolta fel láncfűrésszel.
2011. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Első vagyok. Én sem ítélem el, de innentől kezdve nincs miért sajnálni. Ennyi a történet. Közös gyerekek... Hát igen. Én anyám elvált amikor apám megcsalta annak idején. Hála istennek, mert így nem kellett egy szar házasságban, feszült hangulatú szülők mellett felnőnünk. A gyerekek miatt együtt maradni című fejezet nem a legjobb érv. Én nem tudom azt sem, hogy hogy lehet ezek után szeretni valakit, illetve megbízni benne. Nem is az hogy egyszer meghúzta a csajt és az terhes lett, hanem hosszú ideig a szeretője volt. Még a piára, vagy pillanatnyi elmezavarra sem lehet fogni:D Ám ha ő a történtek ellenére továbbra is feltétel nélkül szereti a főnyeremény urát, miért sajnálod? Hosszú ideje együtt él a gondolattal hogy jó ideig hülyének nézte a "férfi" akit szeret, és hogy gyereket is csinált egy másik nőnek. Rivalda fény ide vagy oda, egy megcsalásra nem kell ilyenekkel emlékeztetni az embert. Azt nem lehet csak úgy elfelejteni. Én nem bírnék mellette élni ha nem bocsájtok meg őszintén. Azt pedig nem úgy kell hogy szőnyeg alá söpörjük a problémákat. A gyerekkel amúgy is kellene foglalkoznia Lázár bácsinak ha már megcsinálta. Én a gyereket sajnálom, bocsi.
2011. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!