Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon abszurd?...

Szerintetek is nagyon abszurd? Mit (ne) tegyek?

Figyelt kérdés

Kedden elütöttem egy férfit. Lelkiismeret-furdalásom volt, mert én voltam a hibás, ezért másnap bementem hozzá a kórházba.

Nagyon rendesen viselkedett velem, már aznap sokat beszélgettünk.

Azóta mindennap meglátogattam és eléggé belehabarodtam.

Szerintetek kezdeményezzek? A barátnőm szerint eléggé szürreális lenne, ha összejönnénk.


2011. ápr. 3. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:

Micsoda higgadt, nyugis pasi! Te voltál a hibás, kórházban fekszik és határozottan kedves veled. Látatlanban szimpatikus:) Nem csodálom, hogy tetszik neked.


Tudósíts a további fejleményekről!

2011. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
Főzz neki és hajrá!Drukkolok! :)
2011. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
Naaa, mit szólt a husileveshez?? :)
2011. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ, örülök, hogy ennyire érdeklődtök.

Hát hétfőn meglátogattam, vittem levest.

Örült neki, ennek meg én örültem, ráadásul ízlett neki, ennek meg nagyon örültem.

Aznap nem beszélgettünk sokat, mert mennem kellett suliba, de megbeszéltük, hogy másnap, ha lesz időm benézek.

Lett időm, benéztem, csak ő már nem volt ott.

Ellenben várt egy rövid üzenet:

"Hirtelen kiengedtek.

Ha meg akarsz látogatni otthon (remélem igen), akkor szeretettel várlak az alábbi címen: ....."

És itt jön a feketeleves. A kipontozott cím egy olyan környékhez tartozik, ahol csak kifejezetten gazdag emberek élnek.

Őszintén szólva nem kicsit bizonytalanodtam el.

Hogy lehet valaki már 21 évesen gazdag? Miért nem mesélt nekem erről semmit? Mit akar egyáltalán tőlem egy ilyen ember?

Vélemény?

2011. ápr. 7. 00:47
 35/61 anonim ***** válasza:

Hmm.. egyrészt nem biztos, hogy pénzes, másrészt 21 évesen is simán lehet az, ha a családja az. Nem feltétlen ő alapozta meg a teljes családi vagyont:) Én ezt nem nevezném feketelevesnek.. inkább váratlan meglepetés, ami nem feltétlen rossz dolog:) Gondolom, hogy meghagyta a címét, az egyféle meghívás a részéről.. tőled függ, hogy élsz-e vele! Azon pedig nem csodálkozz, hogy nem azzal kezdte az ismerkedést, hogy "ja és egyébként kőgazdag vagyok".. Viszont ha tényleg az, akkor különösen jól eshetett neki a törődésed, hiszen nyilván nem azért volt, mert bármiféle viszonzásra számítanál, anyagilag vagy másképp. Semmit sem tudtál róla.. Szóval, hogy döntöttél, meglátogatod? Ő reméli, hogy igen..:))) Gondolom ha tudja, hogy kiengedik, akkor élőszóban beszélt volna meg veled valamit, így viszont ez maradt az egyetlen módja, hogy "folytassa" veled a kapcsolatot.

Hmm.. ez egyre inkább filmbe illő:D Én a helyedben szerintem felvenném vele a kapcsolatot, veszíteni nem veszíthetsz rajta!

2011. ápr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el szerintem. :D :D Gondolom látja, hogy mennyire törődtél vele, és nem csak a pénze miatt. Jobb hogy nem tudtad meg előbb, mert akkor okkal feltételezhetné ő vagy a családja.
2011. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
Nehogy emiatt elbizonytalanodj. Látogasd meg, hisz ő is ezt akarja! Csak nem várakoztatod meg szegényt... :)))
2011. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
Többször is meglátogattad, nem találkoztál sose a rokonaival??? (Róluk már tájékozódhattál volna esetleg.)
2011. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
Történ valami azóta? :D
2011. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
na, mesélj :)
2011. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!