Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelepleznél egy viszonylag...

Lelepleznél egy viszonylag ismert pasit? (Sportoló)

Figyelt kérdés
Mindent elmondanék a dolgairól és megjelenne egy cikk. Csak az igazat mondanám. Mindenképpen meg fog jelenni a cikk a titkos kapcsolatunkról. Vagy az újság magától irja meg, vagy én mondom el. Csak az a baj hogy én időközben megszerettem őt.
2011. ápr. 4. 01:16
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

Elég kevés az infó.. Te mint micsoda ismerted meg?

Ő rossz ember, és ezt akarod kiteregetni? Vagy csak simán a magánügyeit akarod kitálalni?

Ha gyanús ügyletei vannak, én nem akarnék vele bizalmasabb kapcsolatba kerülni - de azért nem jelentetném meg az újságokban sem. Ha pedig az életében akarnak vájkálni, akkor főleg nem mondanék semmit, és talán figyelmeztetném őt is a veszélyre..

Soha nem szoktam mások háta mögött munkálkodni.

2011. ápr. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Edző lett és válallta, hogy tanít engem. Nem mondanám kifejezetten rossz embernek, de jónak se. Főleg a nőügyeiről lenne szó. Sokszor összejön fitatal lányokkal átveri őket stb.. Engem jelenleg jóbarátnak tart.
2011. ápr. 4. 01:23
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha edzőként kihasználja a rábízott fiatalokat, az gáz.
2011. ápr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
89%
ha szereted, és jó barátok vagytok, akkor retek nagy g*ciség lenne ezt megtenni vele........
2011. ápr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Hát sokszor átveri a fiatal lányokat..... Nem bántja őket! Csak hát van felesége. A feleségét nem igazán érdekli, csak a pénz.
2011. ápr. 4. 01:32
 6/50 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nekem volt ilyenem, másfél évig tartott a kapcsolatunk. Olyan körökben mozog, hogy ha kiborítanám a bilit, hogy milyen is valójában az borzasztóan kellemetlen lenne számára. De miért tenném meg? Ha valaki egyszer megírja, hogy milyen is ez az ember valójában, ami teljesen más, mint amit mutat és amiről prédikál, áldásom rá, én nem veszek részt benne, pedig írhatnék könyvet is. :( Pedig én nem is szeretem, ha meg szeretném is akkor főleg nem vennék részt benne. Hogy tehetnél ilyet, ha szereted?
2011. ápr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
70%

Hűha!

Ilyen alapon a pasik nagy részét elő lehetne venni!

Vannak ilyen pasik és őket alaposan el kell kerülni, megváltoztatni nem lehet őket.

Amennyiben a lányok kiskorúak mehet a feljelentés, ha nem hát akkor magukra vessenek. Én is jártam a "rossz" pasival!

Az élet már csak ilyen.


Ha mégis az újság mellett döntesz, a te életedet is kiteregetik, te is megjárhatod vele!


Gondolkozz mielőtt bármit tennél!

2011. ápr. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy félre kefél krvára a magánügye, ha szereted akkor főleg fogd be a szádat te is. A felesége miatt is, vagy te mit szólnál, a pasid barátja lenyilatkozná az újságnak, hogy amúgy félrekefél?


A félreértések elkerülése végett meg, a lányok 14éves kortól azzal kefélnek akivel akarnak, nem lehet feljelenteni. BTK-t ajánlom olvasgatásra.

2011. ápr. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, de nem tudom mit tegyek. Sokszor kiskorú lányokkal van. Ráadásul ezeknek a kislányoknak ő az első az életükben ha értitek mire gondolok.
2011. ápr. 4. 01:43
 10/50 A kérdező kommentje:
Ha tudnád hogy ilyen az edző te vinnéd hozzá a lányodat ,itt azon van a hangsúly..
2011. ápr. 4. 01:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!