Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki viszonylag...

Van olyan aki viszonylag későn kezdett el járni valakivel, és aztán mégis "időben" lett családja?

Figyelt kérdés

A viszonylag későn való járás mondjuk 20 éves kor után, az időben való családalapítás meg mondjuk 30 éves kor környéke.


Elmúltam 21 éves is, és még nem volt kapcsolatom soha. Szeretnék példákat hallani, hogy azért még van reményem...


2011. máj. 10. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A családalapítás nem korfüggő,akkor kell család amikor van rá fedezet.
2011. máj. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 30 voltam, amikor összejöttem a későbbi férjemmel. És lett családunk :))
2011. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha nem volt senkim míg össze nem jöttem egy fiúval 21 évesen. Egy év múlva a férjem lett, 12 éves házasok leszünk a nyáron. A mai napig nem bántam meg.

Azt azért hozzátenném, hogy keresztények vagyunk, tehát tudatos volt, hogy nem játszok senki érzelmeivel, akivel összejövök azzal komolyan is gondolom a kapcsolatot.

2011. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi:)

Életemben soha nem akartam férjhez menni, gyereket meg föleg nem. Aztán 22 évesen megismertem a mostani férjemet. Elsö látásra (na jó, másodikra, mert eleinte nem volt szimpi) szerelem lett. 5 hónap járás után (tervezetten) megfogant a kislányunk.

Mondjuk ahhoz képest, hogy soha nem akartam sem férjet, sem gyereket, nemhogy idöben, de a vártnál is korábban lett mindkettö :D


Szóval ne keseredj el, böven van még remény!!! Csak ne görcsölj rá:)

2011. máj. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!