Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Igazuk van a...

Szerintetek? Igazuk van a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok ezért vagyok itthon. (Nem olyan hű de beteg, de nem akartam sem az iskolát fertőzni, meg a héten kapnánk injekciót betegen nem lehet beadatni)

Kértem anyuéktől egy 190FT újságot, hogy ne unatkozzak ebben a 1-2 napban, de még azt sem kaptam meg. Mert azt mondják hogy szimulálok. Meg mikor egyszer haza küldtek az iskolából, mert hogy hánytam akkor is azt mondták hogy biztos nem hánytam csak untam a sulit :(.

egyszer tettem ilyet de azt is úgy hogy csak 1 napig voltam itthon, mert féltem hogy rossz jegyet kapok és leégek. De ez tavaly év elején volt. Most nekik van igazuk?


13L


2011. ápr. 4. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod!
2011. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát erre nem igen lehet mit mondani, te játszottad el a bizalmukat a szimulálással, kérj érte bocsánatot és tudatosítsd, hogy azóta sem volt ilyen és most sem érzed magad túl jól, akkor megenyhülnek:)
2011. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De most lesz lassan év vége 3 hónap múlva. Ez meg a tavalyi év 2 iskolai hónapjába volt. Nagyon sok idő, és akár hányszor mentünk orvoshoz, mindig volt bajom, és ezt az orvos is mondta. Akkor miért nem hiszik el??
2011. ápr. 4. 09:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

legalább tanulsz belőle, hogy az eljátszott bizalmat mennyire nehéz visszaszerezni.

Jó kis lecke volt, de remélhetőleg nem fogsz hazudni soha többet

2011. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Ezt tényleg neked kell tudnod egyedül. Te tudod, mennyire vagy "beteg". Én sokszor tényleg igazán betegen is elmentem suliba, ha "csak" köhögtem, vagy náthás voltam, attól meg pláne simán mentem.
2011. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer átvágtad őket, akkor jogosan vesztették el a bizalmuk benned... Én csak ennyit mondok.
2011. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
3 gyerekem van, én kicsit másképp látom a helyzetet. A 6 éves lányom ( ő a középső ) azért szokta mondogatni, hogy fáj a hasa, meg a füle, hogy figyeljünk rá. Próbálom kitalálni, hogy mikor van tényleges fájdalma, de mindig kezelem a baját ( torokfájásra mézet, hasfájásra meleg borogatást, tehát nem gyógyszert kap, csak figyelmet , simogatást...) és ettől általában tényleg elmúlik neki a baja. Azt akartam ebből kihozni, hogy a szülő is bajban van, hogy mikor tényleg indokolt a kezelés vagy mikor kamu az egész (a te esetedben az iskolából való lógás).
2011. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nálunk is volt rengeteg ilyen...


felváltva szimuláltunk, meg voltunk ténylegesen betegek...


sajnos mikor tényleg betegek voltunk, anyát nem érdekelte, mivel előtte becsaptuk :) :S



Szal szerintem mindenkinél van ilyen..

ha egy kicsit nagyobb leszel rá fogsz jönni, hogy szimulálni nem érdemes,egy "betegséggel" is be lehet menni, amivel nem fertőzől senkit!

2011. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Raffi ***** válasza:
74%

Nincs igazuk. Szerintem túlzásba viszik az egészet. És ha hiányzol betegség nélkül 2 napot akkor mi van? Összedűl a világ? Annyira, hogy egy 190ft-os újságot sem képesek megvenni?

Némelyik szülő elfelejti, hogy ő mennyit lógott a suliból.

2011. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha annyira akarnék lógni akkor a buszról egy megállóval előbb szálnék le, és csavarognék a városba. (vagyis később szálnék le) De nem tettem ilyet soha, nem bagózom, nem iszom, nem szexelem 13 évesen. És még ezt a kis bizalmat sem kapom meg. És az nem baj hogy van olyan oszt. társam akinek 19 éves pasija van? Eltitkolja szülei előtt. Én ilyet nem tennék
2011. ápr. 4. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!