Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellene vennem neki ajándékot?

Kellene vennem neki ajándékot?

Figyelt kérdés
Párommal 1éve vagyunk együtt, a testvére idén ballag középiskolából, én is megyek a ballagására. Nem lesz nagy felhajtás, csak a legszűkebb családdal lesz egy ebéd otthon. Én úgy gondoltam a párommal veszünk neki együtt valami apró de azért maradandó dolgot, párom azt mondta kap egy bonbont az elég..:) Ő sem kapott semmi különöset.
2011. ápr. 4. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pénzt adnék neki pár ezret, annak mindenki örül, nekem sem kell futkosni ajándék után. Szerintem ciki egy doboz bonbon.
2011. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ballagásra nem épp bonbont szoktak venni, de ha az ő családjában ez a szokás, akkor alkalmazkodj hozzá. Nem kell külön venned valamit, elég az, amit közösen.
2011. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én is úgy gondoltam, hogy valami komolyabbat adnék neki, majd még megkérdezem akkor az anyukáját is.
2011. ápr. 4. 10:43
 4/5 Strigi ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint Rómában tégy úgy, mint a rómaiak, de jó ötlet több rómait (családtagot) is megkérdezni, mi a véleményük. :)
2011. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen közösen vegyetek, de azért ne egy doboz bonbont -.- Vannak ilyen pénzcsokrok, szerintem az nagyon tuti, meg desszertcsokrok, szerintem én ilyesmit vennék. Tárgyi ajándékot azért nem, mert ki tudja, hogy mit szeretne pontosan, pénznek mindenki örül ;)
2011. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!