Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a helytelen...

Mit gondoltok a helytelen önszeretetről? Mennyire van ebben jelen a zavaros önismeret?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok, vélemények érdekelnének.
2011. ápr. 4. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Negatív vagy pozitív irányban gondolod?
2011. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
negatív, de ha valakinek pozitív irányban is van véleménye azt is szívesen olvasom.
2011. ápr. 4. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval akkor arra gondolsz, amikor valaki nem szereti magát. Mindenképp jelen van az önismereti gond szerintem, mert olyan ember nincs, akiben nincs mit szeretni. Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai és a jókat értékelni kell és ezt kell hangsúlyozni. Szeretni kell magunkat a jóért és nem utálni a rosszért. Én is elmesélhetem magamról, hogy jó a humorom,kedves és segítőkész vagyok, imádom az állatokat. Ez alapján egy boldog embernek gondolnak és az is vagyok. Kezdhetném viszont azzal is,hogy nem tudok főzni, rettentő lusta vagyok,utálok vasalni és még plusz kilóim is vannak.

Egész másképp festene a dolog, viszont engem csak a pozitív érdekel, az vagyok igazán én és persze közben azért próbálom megkedvelni a vasalást és a főzést, kisebb nagyobb sikerrel :D

2011. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én egy olyen embert ismerek (és szeretek is,egyébként, bár nem szerelemmel), aki nagyon szereti magát, de rosszul. annyira elfogult önmagával szemben, h nem veszi észre, ha az ő hibájából (is) romlik el valami. még ha romokban hever mellete minden sem vesz róla tudomást, hogy ő dózerolt. kedvelem őt, rengeteg érdeme, jó tulajdonsága van, kívánom neki, h boldog legyen, meg is érdemelné, de sajnos nála épp az önszeretete a saját boldogságának korlátja
2011. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem magam(persze nem mindig)!És olyankor jobban is érzem magam!Ez szerintem önbizalomfüggő dolog!
2011. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!