Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan válaszoljak frappánsan...

Hogyan válaszoljak frappánsan étkezésnél az „úgyis egy helyre megy” mondatra, ami szerintem butaság?

Figyelt kérdés
A családom férfi tagjai simán megeszik a mákos tésztát a paradicsom leveses tányérból, ami engem nem is zavarna, de szekálnak, h én miért öblítem ki a tányéromat. Mindig azt mondják „minek, úgyis egy helyre megy”. Meg egy csomó ismerősöm van, aki ezzel jön, és közben olyan fejet vágnak, mintha vmi nagy bölcsességet mondtak volna, vagy legalábbis mintha egy újszerű poén lenne…Szeretnék erre vmi rövid egy mondatos választ adni, h rájöjjenek, h annak, h mi van a gyomromban, és h mi ízlik a számban, semmi köze egymáshoz. Tudom nem ennek kéne lennie a legnagyobb problémámnak, csak eszembe jutott… :D
2011. ápr. 4. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb öntsd össze a két fogást és úgy tálald... :D
2011. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Etess velük cseresznyét és itass mellé langyos tejet. Kétszer is meggondolják máskor hogyan keverik a kaját :D
2011. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mond azt , hogy maskor szoljatok, hogy hozhatom mindkettot egyszerre egy tanyerban , hogyha ugyis egy helyre megy
2011. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
A tej és az őszilé is egy helyre megy, de ha összekevered, hamar vissza is jön.
2011. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Turmixokról itt még senki nem hallott? Tej+gyümölcs. Semmi bajotok nem lesz tőle.


Megjegyzem, gyerekkoromban, amikor a nagyanyámnál kajáltunk, mi is egy tányérból ettünk, és túléltük. Nem volt pénz duplán mosogatni ugyanis (a vízzel is spórolni kellett). Nincs benne semmi rossz vagy gusztustalan, de akinek nem tetszik, ne csinálja. Ennyi.

2011. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Te fújod fel az egészet. Semmi baja nem lesz tőle az embernek. Sőt még spórol a vízzel.
2011. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem állította, hogy baja lesz tőle, csak nem valami finom, ha a paradicsomleves rákerül a mákost észtára. Gondolom. Én egyiket sem szeretem :)

De olyan lehet, mint amikor a szállításnál egymásra teszik a sajtos pogácsát meg a cukros fánkot, és cukros-sajtos pogácsát eszek. Hát nem valami finom.


Frappáns ötletem nincs. A "h mi van a gyomromban, és h mi ízlik a számban, semmi köze egymáshoz" nem hat rájuk?

2011. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi sem eszünk egy tányérból, és el sem öblítjük a tányért. Mi másik tányérból eszünk. És a végén elmosogatunk. Aki pedig ezt mondogatja neked, az valójában nem szereti az ízeket élvezni. Csak megtömi magát, azt megy vissza dolgozni. Ha dolgozik.
2011. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem öblítem el a tányért leves után, mert a második nem veszi fel a leves ízét. Ha pörköltet eszem, utána elöblítem, és úgy eszem esetleg sültet, ha több fogásos a kaja.
2011. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Paradicsom leves után én se ennék mákos tésztát ugyanabból a tányérból, mondjuk mákos tésztát semmilyen tányérból sem. De ha csak egyedül vagyunk húsleves után pl. pörköltet simán megeszem ugyanabból, (természetesen ha mások is nállunk esznek adok nekik minden fogáshoz külön tányért)
2011. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!