Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárható a szülő segítsége...

Elvárható a szülő segítsége vagy én látom rosszul?

Figyelt kérdés
Párommal rákényszerültünk, hogy édesanyámhoz költözzünk. Párom nem dolgozott 3 hónapig az édesanyám mindenben segít, kölcsön ad ha kell(páromnak),főz, stb stb... Párom 4évig azért dolgozott, egyedül, hogy a szülői házra felhalmozott hiteleket törlessze. A ház eladása után is ugyan ez a helyzet. Párom édesanyja elköltözött, de semmit nem segít, egyenesen természetes hogy a vele egy idős é.anyám dolgozik míg ő nem és ellátja még az ő fiát is. Az adósságokat átpasszolta nekünk, szóval 2004-es elmaradásokat is mi nyögünk egyedül, mert ő már nyugdíjas had legyen nyugodtan... És ami még jobban zavar, hogy meg sem kérdezi egyáltalán a fia miből él? Van e pénze? Olyan csekkeket fizetünk amiket ő anno cseszett befizetni, pedig a párom nem keveset keresett haza NEKI! Most én látom rosszul vagy tényleg elvárható a támogatása?
2011. ápr. 4. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, legalább több kárt nem okoz.
2011. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ezt tovább nem engedném.Ne vicceljetek már éveken át törleszteni a mama elöző tartozásait,mindeközben a te anyukád állja a sarat?Ez szép mondhatom.De a párod is egy furcsa ember,aki ebbe belemegy.Mi lenne,ha lenne gyereketek?A gyerektől lenne elvonva mert a nagyinak a számláinak sosincs vége?Ha van nyugdija akkor fizesse abból,a nyugdijának igy is úgy is csak a 33%-át vonhatják le.
2011. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az ő nyugdíjából is vonnak valamit, de azért úgy gondolom, ha mást nem 5-10 ezerrel havonta segítsen. Mert persze mikor párom haza adta az összes pénzét az is jó volt, most is fizessen ő mindent. Sokszor azt érzem, hogy ez már a nem normális kategória! Az én anyukám meg ahol tud segít a páromnak is.

És nyugodt szívvel meg kérdezi, hogy minek kell 2ezer forint, mikor mert tőle kérni a párom. Egyébként ő sem egyszerű eset, mert nagyon hagyja magát lelkileg terrorizálni. Unoka? Ha rajta múlna mellette élné le az életét a kicsi fia!:)

2011. ápr. 4. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a fejéhez vágnám az ő számlájit az ő baja fizese és a helyedben egy ilyen pali se kellene aki nem tud elszakadni az anyától.
2011. ápr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!