Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet anyámnak az...

Mi baja lehet anyámnak az állásommal?

Figyelt kérdés
Szóval.Végre kaptam állást a korházban a recepción.Nagyon örültem mivel már jóideje munkát kerestem.Mielött elmentem féltem hogy esetleg rosszul csinálok valamit majd,nemlesznek velem megelégedve stb.De gondolom ilyenje mindenkinek van.Szóval elmentem,nem volt egyátalán nehéz,a munkatársaim kedvesek voltak,mindent megmagyaráztak,betanitottak stb.Már éppen készültem haza mikor odajött a főnők és közölte hogy nagyon megvan velem elégedve,gyorsan tanulok stb.Nagyon örültem ennek a dicséretnek,ki ne örült volna?!Azonnal anyámékhoz elmentem hogy közöljem velük a hírt hogy kaptam állást és minden jólmegy.Azonban miután odaértem és közöltem velük hogy képzeljék kaptam állást a kórházban,hát anyám elkezdett ordítozni hogy az nem nekem való,és hogy azonnal mondjak fel,mert ő addig nem beszél velem,majd leszedte a fejem.Kérdezgettem mi a baja de csak azt hajtogatta hogy ez nem nekem való és azonnal mondjak fel.Elegem volt,elmentem,és közbe gondolkoztam hogy mi baja lehet.Elnézést ha egy kicsit hosszúra sikerült.
2011. ápr. 5. 09:40
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Elnézést,azt kihagytam hogy 22/L.
2011. ápr. 5. 09:40
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én az Anyukádat...talán milliomosok vagytok,hogy degradáló neki ez a munka?!Ne hagyd magad,örülj,hogy lett munkád!Sok sikert kívánok!
2011. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Még annyit hozzátennék hogy nem vagyunk milliomosok,és az anyám mindig is csak a javamat akarta szóval egyátalán nem értem.
2011. ápr. 5. 09:49
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :)

A mai helyzetben minden munkának örülni kell, és úgy tűnik, te jó helyre, jó kollégák közé kerültél. Ne add fel, mert másnak nem tetszik. A te életed, a te munkád!

Sok sikert a továbbiakban! :)

2011. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthetetlen a reakciója! Ne foglalkozz vele, örülj a munkádnak!
2011. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Engem is állandóan cseszegetnek, főleg a nagyi, hogy diplomával, két nyelvvizsgával miért "csak titkárnőként" dolgozom.... Egyszerűen neki megmaradt a titkárnő Mucikának, aki kávét főz, és nem tudom elmagyarázni neki, hogy ezt ég és föld választja el a munkámtól (amúgy egy nagyvállalat vezérigazgatónőjének vagyok a személyi asszisztense) :)


25/N

2011. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok és irigyellek! Én is örülnék ilyen munkának!
2011. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)(Fel is pontoztam mindenkit,aki eddig irt.)
2011. ápr. 5. 09:53
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Valószínű valami olyasmivel van baja, amiről te nem tudsz, pl. tudja, hogy valamelyik ott dolgozó rendszeresen inzultálja a recepcióst, vagy ilyesmi. Kérdezz rá nála, mert ebből nem lehet kitalálni, mi baja van.
2011. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 gfero ***** válasza:
100%
én nem értem anyádnak mi a baja ez egy normális munkahely és nincs mit szégyenkezni ha idővel lesz jobb ott tudod hagyni.te már felnőtt vagy és egyedül is el tudod dönteni a dolgaid pláné hogy a szüleidnek ebből semmi szégyellnivalójuk nem fakad.lehet hogy csak irigy.
2011. ápr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!