Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van anyámnak szerintetet...

Igaza van anyámnak szerintetetek? Vagy ő reagálja csak túl?

Figyelt kérdés

Pár napot dekkoltam egy pozsonyi kórházban,ahol a kezelőorvosom ugyan szlovák volt,de beszélt magyarul,amikor először bejött,akkor szlovákul beszélt,majd másodszor megkérdezte,hogy szlovák vagyok -e vagy magyar.Azt mondtam,h magyar,erre a doki azt mondta,hogy de azért tud jól szlovákul?Majd kérdezte,milyen iskolába jártam,mondtam h gimibe,erre ő kérdi:szlovákba?

Nem,magyarba.mondtam én,a doki erre furcsán nézett.

Kérdezte: de egyetemre már legalább szlovákra megyek?

Anyának is ezt elmondtam,ő ezeken a kérdéseken felháborodott,és azt mondta,a helyemben ennek a pasasnak jól beolvasott volna.És mivel én nem tettem semmit,anyám azt mondta,majd jól elbeszélget ezzel a soviniszta orvossal.


2011. szept. 8. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán értem ezt az egész szituációt.
2011. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes. Igazából nem kell neki beolvasni, de elég furcsa orvos. Szerintem részben túlreagálja, részben nem.
2011. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
de te most Szlovákiában élsz? vagy mi?
2011. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak a pozsonyi orvosok ilyenek, találsz ilyet az érsekújvári kórházban is.

Én simán hagytam, hadd mondja, úgy sem érti meg, nekem mi a véleményem.

2011. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem tudom,bár a doki utolsó kérdése téynleg fura volt,de nem hinném,hogy soviniszta lenne
2011. szept. 8. 17:44
 6/17 A kérdező kommentje:
Az orvosnak németes neve volt
2011. szept. 8. 17:45
 7/17 A kérdező kommentje:
igen,szlovákiai magyar vagyok
2011. szept. 8. 17:46
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Szerintem majd megbékél anyukád. Lényeg az, hogy lelkiismeretesen elvégezte a dolgát, és nem tett semmi olyant ami akár maradandó egészségkárosodáshoz vezethetett volna.

Szóval nyugi, nem lesz semmi gond szerintem.

2011. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze hozzá az orvosnak,h te hova akarsz menni tanulni.
2011. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Nincs igaza.

Mivel ott éltek, teljesen érthető a kérdése és a csodálkozása, hogy nem szlovák iskolákba mész.

Nem kell emiatt letámadni az orvost, így is utálják ott a magyarokat, többek között az ilyen "elbeszélgetések" miatt.

2011. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!