Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikre lennél képes, ha egy...

Mikre lennél képes, ha egy számodra kedves személyről van szó? Mi a legnagyobb dolog, amit érte (valóban meg) tennél? Vagy megtettél?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm a derékig érő hosszú haját vágatta le, hogy abból parókát készíthessenek a barátnőjének, mivel a kemoterápia miatt kihullott a haja a lánynak.. elgondolkodtam, mire lennék képes én a számomra kedves személyekért? Eddig nem volt semmi olyan nagyon nagy dolog, amiről lemondtam, vagy amit megtettem valakiért. És ti?
2011. ápr. 5. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csontvelő donor vagyok, részemről ennyi.
2011. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, wow :). Ment a zöld kezecske :)
2011. ápr. 5. 13:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi legnagyobb az a fizetéselőleg kérés mert anyunak kellett vmi tagi kölcsön miatt.Fiatal koromban pl. lemondtam a szallagavató próbákról h. az akkori párom mellett legyek a korházba,persze így is volt h. bejártam gyakorolni,de a legtöbb időt a korházban töltöttem.

Donor én is lennék ha csak ez lenne az egyetlen megoldás.

2011. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Másodiknak is ment a kezecske. Írjatok még :)
2011. ápr. 5. 13:50
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Odaadtam a vesémet a bátyámnak.

15/L

2011. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akiket igazán szeretek, azokért bármire. Hálistennek még soha nem kellett semmi drasztikus dolgot tennem, remélem soha nem is fog kelleni, a legdurvább eset volt mindössze, hogy a testvéremre próbált rányomulni pár részeg barom és gondolkozás nélkül magam mögé rántottam, pedig akkor még nem láttam, hogy agresszívek-e esetleg az alakok, nem tudhattam nem üt-e meg érte vagy bármi.Őszintén remélem, hogy többé sem erre sem másra nem kell, hogy sor kerüljön :)
2011. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindent. Eddigi legnagyobb talán a fiamért volt, extrém! fiatalon lettem terhes, és MINDENT feladtam érte, az összes "barátomat", a családom java részét. Nagyon sok mindent köszönhetek Neki, pedig még csak 4 éves. :)

19/L

2011. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Nagyobb dolgokra biztos nem lennék képes, csak olyanra ami nekem nem kerül sokba. Nem tagadom, önző vagyok ,első sorban a magam érdekeit tartom szem előtt.
2011. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nálunk nem voltak ilyen (orvosi) tragédiák.

Én csak az apai örökségemről mondtam le a féltestvéreim javára.

2011. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Még nálunk sem történt semmi olyan, ahol nagy áldozatot kellett volna hozni, de a szeretteimért nagyon sok mindenre képes lennék.


Barátnőm szinte mindenét feladta a párjáért, aki rákos lett. Kezelését csak messze a lakhelyüktől vállalták el az orvosok, mert speciális eset volt, így a barátnőm feladta a munkahelyét, lakását és elköltöztek a kórház közelébe, ahol új munkahelyet keresett, új lakást néztek, a kezelésekre pedig elment az összes pénzük, tulajdonképpen mindent elölről kezdtek ott. Barátnőm vitte őt a kezelésekre, otthon ő adta be neki a gyógyszereket, ő takarított utána, ha az ágyba csinált...

A srác sajnos nem gyógyult meg, 5 év betegeskedés után sajnos meghalt. Ekkor barátnőm teljesen egyedül maradt, így inkább hazakötözött abba a városba, ahol előtte is élt, és tulajdonképpen megint újrakezdte az életét...Nagy áldozatot hozott a barátnőm, mert a srác már akkor beteg volt, amikor összeismerkedtek. Reménykedtek benne, hogy meggyógyul, de sajnos nem így lett. Nekem a barátnőm kitartásból, szeretetből, önfeláldozásból jelesre vizsgázott.

2011. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!