Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy anyukám...

Hogyan érjem el hogy anyukám ne tartson minden ft-ot magánál?

Figyelt kérdés

Nálunk a lakásában nem lehet elvétve találni még 5 ft-t se. Mert anyu minden pénzt a tárcájában tart,és viszi magával mindenhova a pénztárcáját.

Ez sztem nagyon nem jó így. Most is kellett volna venni holnapra technikára hurkapálcikát,de nem tudok,mert nincs itthon pénz. Egyest fogok kapni :(

Meg akármi történhet ami miatt jó ha van itthon egy kis pénz.


2011. ápr. 5. 17:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel, hogy vegyen hazafelé valahol. amúgy meg beszéld meg vele, hogy hagyjon otthon 1000ftot, nem fogod elkölteni, csak ha szükség van rá akkor tudj venni ezt azt, mint pl most hurkapálcikát.
2011. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond el anyukádnak,hogy neked ma igenis szükséget lett volna pár száz forintra és mivel nem volt otthon egy fillér sem,nem tudtál hurkapálcát venni így egyest fogsz kapni.Beszélj vele,hogy legalább egy ezres legyen otthon mindig,egy megbeszélt helyen mert amikor nincs otthon senki bármire kellhet.
2011. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
85%

Megbeszélhetnéd ezt a dolgot anyukáddal.

Szerintem attól fél, hogy elköltenétek másra, amit vészhelyzetre tesz félre otthon.

Ha holnapra kell a hurkapálca, miért az utolsó pillanatban akarod megvenni?

2011. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel itt vagy gondolom msn közelben is vagy, írj rá egy barátnődre, vagy valakire, akiben megbízol, és kérdezd meg tőle, hogy esetleg nem tudna-e hozni neked is hurkapálcikát(ha mondjuk csak pár db kell).Aztán beszélj anyukáddal, hívd föl, ha tudod.
2011. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod anyut és megmondod neki hogy hurkapálca kell. Én sem tartok itthon pénzt.
2011. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Mire én hazajöttem suliból ő már elment dolgozni és csak este jön haza. Hívni nem tudtam mert én 30as vagyok ő meg 20as,csak vh-t tudok küldeni.

Már többször mondtam neki h ne tartson minden ft-ot magánál,de mindig mondja h nem szórhatom el mindenféle kamu kifogással a pénzt,majd azt költsem amit én megkerestem,meg ilyeneket mond.

De én nem hülyeségekre költeném a pénzt ha lenne itthon.

2011. ápr. 5. 17:26
 7/24 A kérdező kommentje:

igazából múlt hétre kellett volna a hurkapálcika,de én akkor beteg voltam,és azt hittem h már nem kell erre a hétre. De a többiek ma mondták h holnapra kell,mert múlt héten senki nem vitt,és ezért elhalasztották. A tanár meg azt mondta ha vki most nem hoz az dupla egyest kap,mert h a múlt héten se volt :(

9 db kel,plussz 1 ha vki elrontja. Méricskélni kell majd megragasztani. Kérdeztem msn-n a csoportból a lányokat h vki neme vett e esetleg többet,de mindenki annyit vett amennyi kell :( két ember ajánlotta fel ha plussz pálcikát oda adja,de azzal nem megyek semmire.

és az írószer is már bezárt :(

2011. ápr. 5. 17:31
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Hát, igen, ez így tényleg gáz :(!Ha lnne a közeletekben Tesco még megoldható lenne, és anyukád el tudna(akarna) érte menni munka után.Hát vagy a másik, hogy bevállalod az egyest, és hátha legközelebb anyukád belátja, hogy tényleg nem jó így meg, miatta kaptad.

De visszahívóst nem tudsz küldeni csak 30-asnak egyébként.

2011. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Másnak a szülei is milyenek h minden ft-ot maguknál tartanak?
2011. ápr. 5. 17:37
 10/24 A kérdező kommentje:

Az a baj h technikából olyan ritkán van h osztályoznak is,és nemsokára év vége. nem fogom tudni kijavítani az egyest :( A tanár meg tuti tényleg kettőt fog be írni,az meg egy egész jegyet levisz :S


De mivel érjem el,h hagyjon otthon pénzt vészhelyzetre?

Próbáltam h mikor elmentem boltba a visszajáró aprót egy bögrébe beletettem és az lesz akkor végszükség esetére. de csak két nap nem adtam oda anyunak a visszajárót,erre megvádolt h meglopom,és h adjam oda 85Ft-ot ami a tegnapi meg a tegnapi elötti visszajáró.

2011. ápr. 5. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!