Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy anyukám...

Hogyan érjem el hogy anyukám ne tartson minden ft-ot magánál?

Figyelt kérdés

Nálunk a lakásában nem lehet elvétve találni még 5 ft-t se. Mert anyu minden pénzt a tárcájában tart,és viszi magával mindenhova a pénztárcáját.

Ez sztem nagyon nem jó így. Most is kellett volna venni holnapra technikára hurkapálcikát,de nem tudok,mert nincs itthon pénz. Egyest fogok kapni :(

Meg akármi történhet ami miatt jó ha van itthon egy kis pénz.


2011. ápr. 5. 17:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg anyuddal, hogy hagyjon otthon egy kevés pénzt, végszükség esetén, s ha valamit venni kell hirtelen, akkor számlát is kérsz róla, el tud számolni is.

MIért nem vagytok mind a ketten 20-asok vagy 30-asok?

A 20-asoknál ingyenes a családi csomag, ingyen tudnátok beszélgetni.

A 30-asoknál is van ilyen ingyenes kedvezmény. Voltam már én is régen beteg a suliba, a legtöbb diák, hiába is kérdeztem, válaszolni leckékkel kapcsolatba nem szeretett, csak az első napon tudtam meg mindig, hogy aznap milyen dolgozatokat írunk, ami haláli, főleg, hogy én érdeklődtem, de felvilágosítást nem kaptam. Bezzeg a tanár a telefonszámát nem adta meg. A suliba meg sokat segíteni nem tudtak.

2011. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Én csak az írásbeli házikat érdeklődtem meg,meg a tanulós tantárgyakat. Eszembe se jutott h technikából kell e vmi.


Anyunak céges mobilja van,azért 20as,én meg a saját pénzemből vettem a telefont amit gyűjtöttem(szülinap,meg ünnepek),és a t-mobilnál az olcsóbb

2011. ápr. 9. 18:19
 23/24 A kérdező kommentje:
*volt
2011. ápr. 9. 18:19
 24/24 anonim ***** válasza:

Hát én is csak ugyanazt tudom mondani, mint a többiek.

Kérd meg anyukádat, hogy rakjon ki egy ezrest valami megszokott helyre. Mondd meg neki, hogy ha akarja, minden nap ellenőrizheti, ott lesz fillérre pontosan, ha pedig valamit venni kellett belőle, akkor ott lesz a blokk és a visszajáró. Ha pedig eltűnne onnan, úgyis csak nálad lehet, rajtad hajthatja be.. legközelebb meg nem rak ki.

Nem igazán értem az ilyen mentalitású szülőket:S Nekem ugyan még zsebpénzem sem volt, de legalább a szüleim megbíztak bennem..

2011. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!