Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy anyukám...

Hogyan érjem el hogy anyukám ne tartson minden ft-ot magánál?

Figyelt kérdés

Nálunk a lakásában nem lehet elvétve találni még 5 ft-t se. Mert anyu minden pénzt a tárcájában tart,és viszi magával mindenhova a pénztárcáját.

Ez sztem nagyon nem jó így. Most is kellett volna venni holnapra technikára hurkapálcikát,de nem tudok,mert nincs itthon pénz. Egyest fogok kapni :(

Meg akármi történhet ami miatt jó ha van itthon egy kis pénz.


2011. ápr. 5. 17:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól emlékszem, technikaóra azért nem naponta szokott lenni. Vagyis nem ma tudtad meg, hogy hurkapálcika kellene. Ha időben szólsz anyukádnak, tudott volna venni vagy pénzt adni rá. Amúgy én annak a híve vagyok, hogy egy gyereknek legyen zsebpénze, de valószínűleg anyagilag nagyon nehéz helyzetben lehet anyukád, ha képes 85 Ft visszajárót észben tartani, azért nem tud adni.
2011. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így van, mert ha tényleg nem adtál még rá okot, hogy ne merjen pénz hagyni otthon, akkor ez egy kicsit durva, hogy még azt a 85Ft-ot is visszakövetelni, mondván, hogy meglopod. Azon felül, hogy beszélgess el vele erről a dologról, én sem tudok okosabb tanácsot adni, de amint leírtad ezt már megtetted párszor.
2011. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17:52-es vagyok. Természetesen az is lehet, hogy anyukád tényleg nagyon néhéz anyagi helyzetben van, és tényleg még arra a 85Ft-ra is szüksége van sajnos, de akkor én ezt elmagyaráznám a gyerekemnek, nem pedig lopással vádolnám.
2011. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
Már bocs kérdező de ha hurkapálcát nem 9 db-os csomagban árulják, igaza van anyukádnak a pénz nem arra való hogy a gyerek elszórja.
2011. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok.

Nem vagyunk szegények nincsenek anyagi gondjaink se,csak anya minden ft-ot magánál tart. Ha pl kérek tőle mozira,akkor ad pénzt,de utánna elszámoltat,blokkokkal h mennyit költöttem,és adjam vissza a visszajárót.

Nálunk az írószerbe lehet venni darabra is hurkapálcát,10 ft darabja. Nem hülyeségre akartam költeni a pénzt.

Ám sajnos egyest kaptam :( szerencsére csak egyet írt be a tanár,mert mondtam h én múlt héten,amikor kellett volna beteg voltam,és nem tudtam h erre a hétre halasztották el. Az csoport társaim meg szóbeli szaktanári figyelmeztetést kaptak,mert nem mondták meg nekem h kell a hétre a hurkapálcika.


A kérdésem még mindig aktuális. Hogyan érjem el h ne tartson minden ft-ot magánál,és legyen itthon vmennyi végszükség esetére?

2011. ápr. 6. 15:21
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy apukád, vagy anyukád családjából valaki eljárt a kocsmába, vagy a játékgépbe dobálja a pénzt? Ezért lehet, hogy mindig anyukádnál van az összes.Lehet nem tudsz dolgokról esetleg?
2011. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"utánna elszámoltat,blokkokkal h mennyit költöttem,és adjam vissza a visszajárót"


Ezzel mi a gondod a pénz nem a fán terem még jó hogy megnézi menyi marat és hogy mire költ a 12 éves gyereke.

2011. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
nincs vele gondom hogy vissza kell adnia a visszajárót.
2011. ápr. 7. 14:44
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

Elmegy a francba a tanár, amiért a csopitársaidnak szaktanárit adott. Mégis mi jogon? Te hiányoztál, te kérdezd meg a leckét, mert a te érdeked.


Anyudnak meg lehet tényleg valami rossz tapasztalata van a pénzzel, vagy egyszerűen nem bízik benned, fél, hogy elszórnád. :( Remélem, azért megoldódik.

2011. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!