Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baja lehet?...

Szerintetek mi baja lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek mit tegyek?

Németes vagyok, sajnos az egyetlen lány a 6.-os németesek közül és van egy fiú akit a nyári táborban, úgy látásból ismertem és még most is ismerek mivel ő 6. b. osztályos én meg 6. a. osztályos vagyok így csak német órán találkozunk szerencsére, mert a 6. a.- sok össze vannak vonva a 6. b.-sekkel, az a fiú éveken át csúfolt, kötözködött velem egészen addig amíg 6.-os nem lettem lefogytam 13 kilót tavaly nyáron és érdekes módon most már köszön és nem csúfol, de én míg mindig teljes szívemből gyűlölöm szerintetek, miért nem csúfol már?


2011. ápr. 5. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

mert lefogytál

nyilván nem talál rajtad semmi kivetni valót :D

örülj neki! ^^

2011. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de akkor is furcsa, mert még hetekkel ezelőtt is így néztem ki ahogy most, mégis csúfolt!
2011. ápr. 5. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel neki, azért nem csúfol.
2011. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!